Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyha álláshirdetésben az...

Hogyha álláshirdetésben az van megjelölve, hogy bérigényt meg kell jelölni, de fogalmad sincs arról, mégis "mennyit érhet az amit csinálnod kell majd", akkor mégis mennyit írsz be?

Figyelt kérdés

Konkrétan amit tudok az az, hogy gépkezelő állás, 8 órás munka- és 2 hónap betanulási idővel.

Én totál pályakezdő vagyok, egy érettségire épülő OKJ-m van informatika szakirányban és ennyi.


2021. márc. 29. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Annyit, amennyiert elvallalnam a munkat.
2021. márc. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
22%
Googlen utánanézek és utáni írom be. de erre olyan garantált bérminimum lenne a reális.
2021. márc. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen álláshirdetésre alapból sosem jelentkeztem vagy trollkodásból beírtam egy irreális összeget, mert az is trollkodást, hogy bérigényt várnak úgy, hogy pontosan nem is tud mi lesz a feladatot, szóval ők is elmennek a jó büdös pi.csába!
2021. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!