Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek a belső...

Mi a véleményetek a belső építész és a lakberendező munkáról?

Figyelt kérdés

2021. márc. 30. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

milyen szempontból?


kereseti lehetőségek, vagy más?

2021. márc. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Klassz, érdekes, izgalmas, fontos és magas hozzáadott értékű munkák, de nem tudom itthon mekkora fizetőképes kereslet lehet rá.
2021. márc. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Jó dolog szerintem, kreatív munka. A baj az hogy nem hinném hogy a te ötleted alapján kellene bármit is kivitelezni, ha már felkérnek egy projektre, hanem amit megálmodik a tulaj kellene kivitelezni.


És akkor még benne van az, hogy ha mégis rád bízza, megcsinálod, költöd a pénzét, végül nem tetszik neki, akkor aztán csinálhatsz akármit, rádveri hogy nem is értesz hozzá... Lakberendezőt se az értelmesebb gazdagja fogad, ezt figyelembe kell venni, inkább aki villantani akar.


Lehet csak én látom ilyen borúsan sötéten, de szerintem az elitosztály már csak ilyen.

2021. márc. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vállakozóként, ügyesen épített ügyfélkörrel jó lehet, de a magyar lakberendezési paicban nincs annyi pénz, hogy alkalmazottként könnyen meg lehessen élni belőle.
2021. márc. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Magyarországon nem hiszem, hogy lenne értelme, ilyen dolgokat egy nagyon-nagyon szűk réteg engedhet magának sé meg szűkebb az a réteg, aki meglátná és úgy gondolná, hogy ezeknek van egyáltalán értelme (főleg a lakberendezésre gondolok).

A legtöbben még szakembert sem hívnak, inkább maguk csinálják meg még a lakásukat, házukat is és hozzáteszem jogosan...

2021. márc. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alkalmazottként még maga az építészet sem egy nagy szám , a lakberendezés meg mèg kevésbé az. Aki időben kezdte és kiépült egy ismertsége ügyfél körrel és saját maga vezette kis cégként csinálja annak jó lehet. Másnak sztem igen ritkán.
2021. ápr. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
IKEA nevelte országban lakberendező?!
2021. ápr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!