Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 16 évesen mibe érdemes befekte...

16 évesen mibe érdemes befektetni?

Figyelt kérdés
16 évesen milyen befektetéseket tudtok ajánlani ami remek kezdet ahhoz, hogy megalapozzam a jövőm vagy egy kis plussz pénzre tegyek szert? Tőzsdével még csak most ismerkednek szóval nem részvény befektetésekre gondolok. Add oda anyukádnak a pénzed meg hasonló vicces dolgokat mellőzzük normális válaszokat várok!!

2021. márc. 31. 12:57
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
16 évesen hivatalos forrásokba (kötvény, alapok, stb) nem is tudsz még.
2021. márc. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 Son1aB4ker válasza:
Első körben lehet nem is kell befektetési szolgáltató vagy bróker, szimplán egy jó forex trading app ( [link] ), mert az kb. ugyanazt megcsinálja neked, mint egy bróker. Ráadásul hagyja is, hogy meghozd a döntéseket saját magad. Igen, erre most mondhatjátok azt, hogy azért van ennyi veszteséges kereskedő, pedig nem, egyszerűen azért, mert bármilyen devizapárban is komoly ingadozások előfordulhatnak, valaki meg ész nélkül egy húszas tőkeáttétellel is belevág a kereskedésbe. Most mit mondjak, múltkor voltam a Parkban egy bulin és mondtam a cimboráknak, hogy csak mértékkel, aztán végül én vittem haza őket.
2021. aug. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Jújj de sok bitcoin irigy van itt
2021. okt. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Most az NFT-k mennek nagyon, fiaim
2021. okt. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!