Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi értelme van igy élni...

Mi értelme van igy élni hogyha nem jeleznek vissza munkáltatok?

Figyelt kérdés
küldhetem én életem végéig az önéletrajzomat is de sok helyen lehet meg se nézik én meg nem tudom leellenőrizni hogy valóban megnézték e. Ilyen esetben lehetetlen addig munkába állni hiszen személyesen is probálkoztam már de azt mondták kuldjek egy cv-t. Az oneletrajzommal semmi problema nincsen hiszen egy szakertovel csinaltattam meg vagyis mondta hogyan csináljam meg. A problema talán az hogy sok helyre tuljelentkezések vannak vagy nem tudom. Mivel 3,5 éve van nekem ez kb hogy semmi munkára nem kapok visszajelzést tehát nem csak most a covid miatt. Ez hogy reggel nem tudok elmenni dolgozni es nincsenek emlekeim se beszelgetos tarsaim pokollá tette az életemet. Benne vagyok rengetek facebook csoportban munkakeresés de rengetek kamu munka van és szörnyű. És azon gondolkodok egy jó ideje hogy minek van ertelme tanulni is akár megtobb szakmat ha ez a cv kuldés a legrosszabb módja az álláskeresésnek pláne akinek kapcsolatai sincsenek.
2021. márc. 31. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez most így csak panaszkodás. Ha akarsz segítséget, legalább a végzettségedet leírhatnád.
2021. márc. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokat segítene, ha tudnál írni...
2021. márc. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A végzettségem bár esti tagozaton tettem le de épületgépész technikus.
2021. márc. 31. 23:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen munkákra jelentkezel átlagosan?
2021. ápr. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hat tobbmindenre ilyen epitoipari cegekhez jelentkeztem akkor ilyen viz gaz szerelessel foglalkozo nagyobb cegekhez mint technikus tehat ami epp megvan hirdetve.
2021. ápr. 1. 00:51
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Melyik város, ez Budapest? Nagyon sok pozícióhoz jó a technikusi (de preferáltabb a mérnöki)
2021. ápr. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!