Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi idő után illik/van...

Mennyi idő után illik/van értelme?

Figyelt kérdés

Külföldi továbbtanuláshoz referenciát kell kérnem, vagy munkáltatótól vagy önkéntes koordinátortól. Munkáltatótól mennyi idő után, önkéntes koordinátortól pedig hány alkalom után illik, illetve van egyáltalán értelme kérni?

(A baj az, hogy még egyik helyen sem kezdtem, de december 20-ig le szeretném adni a jelentkezésemet.)



2015. nov. 8. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát kevesebb mint 2 hónapod van, akkor már inkább az önkéntes koordinátortól kérnék, a munkahelyeden még a próbaidő sem telik le.


Én egyébként a gimis tanáraim egyikétől kértem referenciát külföldi továbbtanuláshoz, azt is elfogadják, talán kevésbé kellemetlen onnan kérni.

2015. nov. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ilyen rövid idő után igazi, komoly referenciát nyilván senki nem fog tudni neked adni.

Igazából munkahelyen már csak azért sem kérnék ilyet, mert ezzel - még a próbaidő alatt - közlöd velük, hogy te igazából átmenetileg vagy csak ott, hisz igazából külföldre készülsz. Ez nem ajánlatos szerintem...

Szóval, inkább az önkéntes koordinátort kérdezném a helyedben, de megérteném, ha nemet mondana.

2015. nov. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!