Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megeri elvégezni a konyvvizsga...

Megeri elvégezni a konyvvizsgaloi kepzest akkor is, ha nem feltetlen könyvvizsgálókent szeretne dolgozni valaki?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek?

Miert?



2021. ápr. 5. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Az attól függ mi a célod az életben. Én megbántam, hogy megcsináltam.
2021. ápr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7%
És mit csinál egy könyvvizsgáló? Könyveket vizsgál?
2021. ápr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Fsms ***** válasza:
64%
Igen. Pl ha esetleg IT vel kezdesz el foglalkozni számviteli területen, jól fizet és hasznos.
2021. ápr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

Nagyon szepen köszönöm a válaszokat.

Elso valaszolo miert bantad meg?

2021. ápr. 10. 13:34
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha gondolod privátban kifejtem.
2021. ápr. 11. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát van valami tagság is, amit fizetni kell... És jó sokat kell hozzá tanulni. Években is sok, ahhoz hogy elkezd a BSc diplomán kívül kell 3 év releváns munkatapasztalat, és akkor még csak elkezdheted a képzést ami szintén több év.

Ha nem ezzel akarsz foglalkozni, akkor szerintem butaság megcsinálni...


Ha IT-vel akarsz foglalkozni olyan periféria területen, ahol jól jön az ilyen jellegű tudás, akkor is bőven elég a PSZ diploma.

2021. ápr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Jó papír volt mindig is.

Vagy 10 éve nem vagyok a közelében, de akkor a kamarai döntésük szerint a napi minimál díjazás 130 ezer volt.

Mostanában túlkínálat van belőle, szóval leginkább valamelyik világcég keretében van perspektívája.

2021. ápr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, de akkor csak sajat magam fejlesztésére nem éri meg elvégezni, igaz?
2021. ápr. 24. 16:42
 9/12 anonim ***** válasza:

#8, nem nagyon. Túl konkrét helyzetéhez kapcsolódó tudás, és gyorsan cserélődik a számviteli és adózási változások miatt.


Voltam gazdasági igazgató de amikor otthagytam, még egy ideig ugyanúgy olvastam a közlönyöket, hogy képben maradjak, de céltalanul nincs sok értelme.


Gyere a Corvinus posztgrad képzésére, majd tanítok én neked érdekes dolgokat! 😁

2021. ápr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm, milyen posztgraduális képzésre gondoltal? :)
2021. ápr. 25. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!