Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyen tényleg lehetséges,...

Ilyen tényleg lehetséges, pénzügyileg kivitelezhető?

Figyelt kérdés

Most találtam ezt a kérdést és néztem a válaszban belinkelt videókat és nekem nagyin furcsának tűnik, hogy egy egyetemista megengedhesse magának ezt még akkor is, ha ott dolgozik.

Én még középiskolás vagyok, de nem hiszem, hogy az egyetemistáknak ennyivel több pénze lenne :O


https://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__eszak-amerika__110719..



2021. ápr. 8. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Én még 2014-ben voltam kinn, előtte 1 évig diákmunkáztam egyetem mellett, hogy legyen kezdőtőkém, majd az ottani fizetésből beutaztam fél Amerikát. Nyilván mindig mindenből a legolcsóbbat vettem, 1 dolláros boltból kajáltam, hostelekben aludtam, de megérte. Több ezer egyetemista megy ki minden évben, megoldható ez bárki számára.
2021. ápr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!