Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az ország egyetlen törköly...

Az ország egyetlen törköly feldolgozó üzeméről mi a véleményetek? Milyen ott dolgozni?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne: a fizetés, légkör,stb.

2021. ápr. 8. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Az országot gondolom azért írtad mert eléggé beszűkült a világod.


Melyik település "egyetlen törköly feldolgozó üzeméről" van szó?

2021. júl. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
A nagyüzemből van 1db, kisüzemből (üzemből) viszont rengeteg van, az összes komposztáló, pálinkafőző és takarmányos cég.
2021. júl. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egy idézetet a netről a nagy nevével kapcsolatban: "a Nap hídja az, amely el van előlünk zárva az evilági élvezetek: az anyag imádata miatt. Amíg ezen nem lépsz túl nem mehetsz át a kapun, így számodra ez a hely egy jól megkonstruált börtön, amit lehet észre sem veszel, ahol lehetsz akár szabad is, de valójában akkor már nem itt a helyed."
2022. márc. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Büdös? Alkohol szagú? Barna? Hasonlít a barnasága valamire? :)
2022. ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Képzeljétek assita írta: "mit képzesz te, hogy engem beszűkült világúnak nevezel. Én vagyok itt a gaszdasági igazgato, kinöttem a dinyefődbő, aztá én lettem, mer a piros minciszoknyám begyütt a pókhasúnak. Bisztos írígykettek mi? az a bajotok, há pedig én vagyok az."
2022. aug. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!