Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 23 éves leszek idén, érdemes...

23 éves leszek idén, érdemes lenne valamelyik 2 éves képzést elvégeznem? Melyiket? Melyik mit takar és hol tudok ezekkel elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

-Gépgyártástechnológiai technikus


-Gépi és CNC forgácsoló


-Gépjárműmechatronikai technikus


-Mechatronikai technikus


2021. ápr. 9. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha ezek voltak okj-ben akkor, ha ügyes vagy, még tudsz olyan képzésre jelentkezni ami rövidebb kicsit mint 2 év... ;-)
2021. ápr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
CNC-t ajánlom, több barátom is azt rakta le és elég jól keresnek.
2021. ápr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Én 24 évesen mentem el 3,5 éves alapszakra egyetemre és nem bántam meg. Egyáltalán nem vagy még öreg semmihez, amit szeretnél. Kb 65-70 éves korodig fogsz dolgozni, pár év ide vagy oda nem számít. Így is van esélyed vinni valamire, hogy 23 évesen kezdesz el egy iskolát.
2021. ápr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Gépi és CNC forgácsoló. És nagyon pengén tanuld ki ! És nagyon jó gyakorlati helyet is találj hozzá !
2021. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. ápr. 9. 23:13
 6/8 A kérdező kommentje:
1-es, az a baj, hogy azok csak papirt adnak, nem fogok tudni vele elhelyezkedni
2021. ápr. 9. 23:19
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
A 3-as vagyok. Akkor a kva anyját a lepontozóknak. Azt gondoltam a kérdező azért emeli ki a korát, mert esetleg bizonytalan az miatt, hogy 23 évesen még most fog elkezdeni egy iskolát. Én is az voltam, hogy 24 évesen mentem egyetemre, mert akkor a legtöbb velem egykorú barátom, ismerősöm már dolgozott és bennem is volt egy ilyen félsz, hogy pl az ismerősök vagy ismerkedéskor a csajok mit fognak gondolni, hogy még főállású diák vagyok pl 25 évesen.
2021. ápr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az miatt írtam ki igen, én direkt fel pontoztalak viszont, hogy mások mit gondolnak az annyira nem érdekel, inkàbb csak hogy egyáltalán van-e értelme 23 évesen is neki állni, bár van aki egyetemen sokkal késöbb végez
2021. ápr. 10. 08:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!