Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezekből a Magyarországi...

Ezekből a Magyarországi fizetésekből hogy élnek meg emberek? Hogy nem halnak éhen?

Figyelt kérdés
Nyilván nem lehet mindenki orvos vagy ügyvéd vagy programozó. Akik egyszerű munkát végeznek és mondjunk nettó 200-250 et kapnak vagy még annyit se hogy élnek meg? Sehogy sem értem. Már rég tömeges éhezésnek kéne lennie. Vagy nem? Hogy lehet ilyen kevés pénzt adni egyáltalán? Minimálbér még ennél is kevesebb sokkal.

máj. 1. 18:15
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
És akkor nem tulzok ha azt mondom ezért a pénzért sok helyen 3 ember munkáját kell elvégezni. Plusz 1-2 nap alatt dolgozz úgy mint aki 20 éve ott van. Hát mi ez??
máj. 1. 18:17
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Saját (mondjuk örökölt) ingatlanban, vagy valami olcsó rászorultsági alapon járó önkormányzati lakásban el lehet vegetálni 200-250 ezerből.
máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Ezek az emberek nagyon nagy beosztassal elnek...
máj. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
24%
köszönjük a napi "magyarok de sz@rul kerestek" provokatív kérdést. Nem volt még belőle a mai nap vagy 5 db.
máj. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Úgy hogy nem egyedül élnek. Lassan visszajön a több generációs lakás is, mert a mostani fiatalok nem jutnak saját ingatlanhoz.
máj. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%
Nehezen. Legtöbbször nem egyedül amúgy. Meg ha vki mondjuk kertes házban él, ott azért meg lehet termelni némi zöldséget, gyümölcsöt, azzal is spórol az ember.
máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
30%
Dehogy spórol. Oké, nyáron van kaja, de hová teszed? Elég sokba kerül a fagyasztóláda, meg az áram, hogy eltartsd. Ráadásul egyszerre érik minden, nem is tudod hová tenni, anyám már ingyen osztogatta a szomszédoknak. Csak a sok munka van vele...
máj. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
33%
nemtom, én programozó vagyok, én jól élek
máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
75%
35-40 éves haverjaim pl szobát bérelnek Pesten. Én inkább kijöttem külföldre.
máj. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%
nincsenek tömegével éhen halt emberek az utcán, tehát meg tudnak élni belőle.
máj. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!