Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek, ha nem tudom a...

Mit tegyek, ha nem tudom a nevét a hölgynek, aki állásinterjúra hívott be?

Figyelt kérdés
Behívtak az egyik helyről állásinterjúra telefonon keresztül, viszont tudom nagyon hülye vagyok, de nem jegyeztem meg a hölgy nevét és nem tudom mitévő legyek így utólag. Pár nap múlva interjú, s ha bemegyek az épületbe, a portán szólok, hog, állásinterúra van megbeszélt időpontom, de gondolom megkerdezi kivel beszéltem vagy kit keresek és akkor azt mondom, hogy nem tudom??! Nagyon ciki, és tudom vissza kellett volna kérdeznem, de gyorsan történt, beszéltünk kb 40 másodpercet!

2021. ápr. 13. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem előzte meg e-mail váltás? Ott céges aláírása szokott lenni mindenkinek.
2021. ápr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem sajnos...
2021. ápr. 13. 10:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ciki, velem is történt már hasonló, sajnos béna a memóriám.

Ha addig nem hívnak, akkor portán mondod simán, hogy állásinterjúra jöttél XY pozícióba, és ha ennyiből nem tudja, kit kell zaklatni, akkor valakit felhívnak HR-en és kész. Úgyis tudni fognak rólad, mert készülnek, hogy mész.

Nagy cég vagy kis családi vállalkozás?

2021. ápr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, már azon voltam kínomban hogy visszahivom a nőt, hogy megtudjam kit kell majd keresnem ott,de akkor nem szükséges! Örülök h nem csak én vagyok ilyen béna, én sem vagyok jó a nevekben, tök jó hogy szallodai recepciós pozira jelentkeztem :D egyébként szerintem egyik sem, panzió szerűség, kisebb hotel.
2021. ápr. 13. 11:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont az ilyen esetekre (plusz címek, időpontok) van mindig bekapcsolva a telefonomon a hívásrögzítés, mert én is azonnal elfelejtem, akkor is, ha direkt odafigyelek. Nem utólag akarok okoskodni, mert tudom, hogy ezen a helyzeten már nem segít, de később hasznos lehet.
2021. ápr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam úgy, hogy nem tudtam, kihez kell menni. Bemutatkozott a telefonban, de épp egy áruházban voltam, amikor hívott, hangos zene szólt, nem hallottam a nevét. Másnap kellett mennem interjúra. Odamentem az első emberhez, aki megláttam az épületben, és mondtam neki, hogy állásinterjúra jöttem, de sajnos nem emlékszem a nevére annak, akihez jöttem, tudna-e segíteni. Ő kapásból rávágta, tudta, hogy kiről van szó. De a vicces az egészben, hogy olyan ritka neve volt a hölgynek, hogy ott hiába hallottam tisztán a kollégája szájából, egy fél percen belül el is felejtettem. De nem volt gond, mert felvettek, és utána ő tanított be, úgyhogy egész nap mellette álltam, és amikor jöttek oda emberek, megszólították, akkor egy idő után megjegyeztem a nevét. :D
2021. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ohh igen nekem is a hívásrögzítő megmentené az életem, dr az én telefonomon nincs ilyen funkció a hívásnál, de talán egy app is megteszi, majd le is töltöm, ugyanis velem ez már a 2.ilyesmi szitu😅😅 amúgy azóta beszéltem egy ismerősöm ismerősével aki ott dolgozott és és ő tudta, hogy valószínűleg kivel beszélhettem, ugyanis ő a cég vezetője és mindenkit ő szokott interjúztatni, úgyhogy 98% h vele beszéltem, megmentett. De köszönöm itt is a hasznos válaszokat ☺️
2021. ápr. 14. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!