Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki Magyarországon dolgozik!...

Aki Magyarországon dolgozik! Mennyi a nettó fizetésed?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van sok ilyen kérdés, de frisset nem találtam.


Összesen négy kérdés érdekelne:

Mennyi a nettó fizetésed?

Melyik megyében dolgozol?

Hány éves vagy?

Férfi vagy nő vagy?


Félreértés ne essék, tényleg csak kíváncsi vagyok, igazából a saját fizetésemet szeretném pozícionálni, hogy mennyire jó vagy inkább szar.


Tehát:

Nettó 259 ezer forintot keresek.

Pest megyében dolgozok

26 éves vagyok, és férfi.


Csak Magyarország, Ausztria és társai most nem mérvadó számomra, és a jelenlegi helyzet érdekel, azaz 2021-ben.

Köszönöm!



2021. ápr. 20. 20:54
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
37%
Itt mindenki félmilliót keres kb. Még hogy szegény ország... de lehet, hogy a gyakorizók általában bőven nyugati béreket keresnek. Tanár nem jön a havi 200 nettójával :)
2021. ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
47%

Egyrészt nincs az 200.


Másrészt milyen meglepő, hogy a pénzügyek kategóriában azok aktívak, akiknek van pénze. Gondolom a gyerek kategóriában se tobzódnak a gyerek népküliek.

2021. ápr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
0%
Azért mondom... bár szokták mondani: akinek van, azt nem érdekli a pénz. Kivéve, ha befektető :D
2021. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
0%
19-es vagyok amúgy tévedésben vagytok én véletlen jöttem ide rányomtam arra hogy egy véletlen kérdés és ezt dobta be csak válaszoltam én nem tartom soknak a fizetésem egyáltalán. Lehetne több de sajnos évente egyszer van emelés én meg nem járkálok be az irodába az asztalt verni. Sajnos szomorú hogy sokan 200 vagy az alatt vannak de ez részben az ő hibájuk is mert igent mondanak az olyan munkákra ahol ennyit fizetnek.
2021. ápr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
44%
Egy tanárnak vagy szociális munkásnak, tűzoltónak, rendőrnek, ápolónak nehéz is lenne máshogy... bizonyos értelemben az ő hibájuk, de amikor kellenek, akkor azért jó, hogy vannak.
2021. ápr. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
3%
Rendőrnek fizetést sem adnék szarhazi mind, egészségügyi és tűzoltók le a kalappal előttük nekik sokkal több járna.Nyilván nem rájuk gondoltam hanem gyári munkások stb.
2021. ápr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
0%

Nem elég összehasonlítani az osztrák és magyar fizetéseket.

Párhuzamosan pl. a lakásbérleti díjat, rezsit, az élelmiszert, ruházkodást, üzemanyag árat és egyéb szolgáltatásokat is hasonlítsd össze.

2021. ápr. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!