Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 460 bruttó kezdő gépészmérnökk...

460 bruttó kezdő gépészmérnökként?

Figyelt kérdés

Tudom, ez az ezredik ilyen kérdés, de azért felteszem. Paraméterek:

-BME gépész BSC + gépész MSC-t most fogom befejezni.

-1,5 év német autóipari multi gyakornokság

-fél év nem túl releváns gyakornokság (dokumentáció jellegű)

-stabil angol nyelvtudás

-Budapesten helyezkednék el lehetőleg, esetleg agglomeráció, inkább multi

460.000 bruttó reális? Alapból kevesebbet gondoltam volna, de nézegettem mindenfele (hays, mennyitkeresel.hu, gyk., stb.), ezek alapján gondoltam.



2021. ápr. 22. 14:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Debrecen, x multi.

Friss gépészek bruttó 380-al nyítnak. Nincs alkudozás, fix bérajánlat van.

Egy év után lehet átbeszélni a dolgokat, de nem jellemző az emelés, ezért sokan váltanak.


Multiknál javarészt futószalagon megy a friss egyetemisták felszívása. Szóval nem kell csodálkozni, ha nem kérdezik meg, hogy mennyit szeretnél keresni.

2021. ápr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

#14

Ha nem gépészmérnök végzettséged van, akkor semmi köze a fizetésednek egy gépész fizetéshez. Attól mert mérnök vagy még nem lesz hasonló fizetésed. Nem ugyanaz a piac a gépész, a villany, az energetika, a vegyész.

Amúgy rajtad kívül mindenki figyelmen kívül tudta hagyni a nettós trollkodást, csak neked nem tűnt fel...

2021. ápr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
54%
Tavaly augusztusban kaptam pályakezdőként gépészmétnök Bsc.-vel(!!) 520 ezer bruttót. 550-et kértem az interjún.
2021. máj. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
45%
meg tudom erősíteni, igaz én msc-vel és bruttó 610 ezret kaptam pályakezdőként
2021. máj. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Valamit nem jól csinálhatsz...kva kevés
2021. jún. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Engem Msc nélkül most vettek fel bruttó 480-ért (plusz cafeteria). Szóval elég kevés a 460.
2021. dec. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
MSC-vel bruttó 710-el kezdtem nemrég pályakezdőként
2021. dec. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!