Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki a Boschban dolgozik...

Aki a Boschban dolgozik gyakornokként, leírná milyen ott dolgozni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 22. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy cég, több telephely, mindegyiken sok részleg, tehát így nehéz válaszolni. Én 2 helyen voltam egy-két évet, maga a cég összességében elég jó, viszonylag jó a fizetés, nagyon jó referencia ha ott dolgoztál. Nekem személyesen nicsen jó tapasztalatom, a mikrokörnyezet mindkét helyen legnagyobb jóindulattal is az elmegy kategória volt. De mondom, ez az egész céget nem jellemzi, attól hogy a Tescoban egyszer egy pénztáros bunkó volt velem, az nem minősíti az egész üzletláncot.
2021. ápr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Nem gyakornokkent, viszont kezdobb programozokent jelentkeztem oda. Nevetsegesen keves penzt ajanlottak volna. Ha jol emlekszem 400 nettot sokalltak. Ehhez kepest ugyanazzal a tudassal felvettek egy masik multiba netto 800-ert. De referencianak biztosan jo.
2021. máj. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

#2: Ha ennyire nagy volt a különbség, akkor biztosan erősen "túlképzett" voltál oda (nem csak az iskolai végzettségre gondolok). Ez nem a cég hibája, nem a képességeidnek megfelelő pozícióra jelentkeztél. Nem mondom hogy az ország legmagasabb fizetéseit adja a bosch (magyar viszonylatban jónak számítanak egybként a fizetések, még ha nem is kiemelkedő a multik között), de ekkora különbségek nincsenek két EGYFORMA pozíció fizetése között.


Tudod, ha én kézműves mestercukrász vagyok (nem vagyok az) és egy budapesti luxusszálloda éttermében dolgozom magas fizetésért, és utána jelentkezek egy szabolcsi falu maszek cukrászdájába, ott harmadát sem fogják fizetni. De ettől még egy "közepes" cukrásznak lehet jó fizetés, amit ott adnak.

2021. máj. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban hasonló amit kihagytam, hogy mindkettő multi, medior szint és budapesti mindkettő.
2021. máj. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Barbell Deadlift ***** válasza:
87%
Kezdő programozóként nettó 800? Még a felét sem kereste meg egyik kezdő programozó ismerősöm sem.
2021. máj. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Kezdobbet írtam. Esetleg másba belekötni ? :)
2021. máj. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Vagy kezdő vagy nem kezdő. Mivel van màr némi tapasztalatod, az màr nem kezdőbb(amúgy nincs ilyen szó, nincs ilyen fokozàs ennél a szónàl), tehàt nem kezdő.


Szövegalkotàs nem az erősséged.

2021. máj. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Értem, úgy látom a szokásos gyakoris kotoszkodes megy. Ebben az esetben azt kell mondjam igazad van :) Ha ettől jobban érzed magad :))
2021. máj. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Azért írtam, mert a nyelvi szabályok figyelmen kívül hagyása, maga az emberi hozzáállás, hanyagság kimutatása.
2021. máj. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%
Vagy megnyilvànulàsa. Lásd, az íràsképed.
2021. máj. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!