Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek melyik az a...

Szerintetek melyik az a szakma amit érettségi után érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
Nem egyetemi képzések érdekelnek, mert nem teszek emelt érettségit.

2021. ápr. 25. 21:34
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
A hiányszakmák, gáz és vízvezeték szerelő, villanyszerelő, hegesztő, burkoló, festő, ács, asztalos.. ezekre mindíg szükség lesz. Cipész.. a kérdés az, hogy téged mi érdekel. Informatika is van egyetemen kívül.
2021. ápr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pont az a dilemmám,hogy minden érdekel:D. Hasonlóra gondoltam én is, nem büdös a munka
2021. ápr. 25. 22:32
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Pedig abból kellene kiindulni, mit szeretnél csinálni, mire van affinitás, érzék.

Építőipari szakmunka kb bármi jó lehet. Pár év tapasztalatszerzés után lehet vállalkozni kis tőkével és jól keresni sem nehéz, ha lelkiismeretesen, minőséget teljesítesz. Hiány van jó szakemberből és nem úgy néz ki, mintha a jövőben ez a helyzet javulna

2021. ápr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Autóbütykölésben látok fantáziát: karosszérialakatos, autóvillamossági szerelő, autószerelő.
2021. ápr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
burkoló, fodrász, inszeminátor
2021. ápr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
Értékesítő - láttam bérpapírt, hogy az alap 300e-es fizetése mellé, még hazavitt értékesítési jutalékként a hölgy 4,8 milliót az adott hónapban.
2021. ápr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

3,5 köszi ezek amúgyis tetszettek elég széles érdeklődési köröm van úgyhogy tuti bejön valamelyik.

4. És köszi a választ, legjobb haveromnak be is jött az autószerelés, engem az annyira nem tud lekötni.

2021. ápr. 26. 12:27
 8/14 A kérdező kommentje:
6os Céges üzletkötőre gondolsz?
2021. ápr. 26. 12:28
 9/14 anonim válasza:
Ahhoz hogy valaki jó üzletkötő/értékesítő legyen, totálisan érteni kell ahhoz, amit elad. Pl. Ha ablakokat értékesít és munkákat köt le, nem árt egy épületgépészeti diploma. Másként nem lehet ekkora profithoz és jutalékhoz jutni.
2021. ápr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Ezzel azt szeretném mondani, hogy egy pályakezdő okj-s üzletkötő, nem hiszem hogy 5 m ft-t fog keresni :)
2021. ápr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!