Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felsőfokú Tűz és Felsőfokú...

Kevin_Wendell_Crumb kérdése:

Felsőfokú Tűz és Felsőfokú Munka védelmi végzettségg mennyire lehetek keresett illetve sikeres ember a munkaerő piacon? Cégnél elhelyezkedni vagy saját vállalkozásban csinálni a Tűz-Munka védelmet? Ki, miként vélekedik erről?

Figyelt kérdés
Csak nagyságrendileg, mennyit lehet ilyen végzettségekkel elkérni pl egy nagyobb cégnél, mint tűz és munkavédelmis ? 500 ezer Ft felett keresnek az ilyen emberek ?

2021. ápr. 26. 12:36
1 2
 11/11 anonim válasza:

Alkalmazottként max. gyakorlatot lehet gyűjteni és párhuzamban alapozni a maszekot. Igazából külsős vállalkozóként éri ezt meg nyomni. A neten bármire rá lehet keresni, nincs olyan iparág, tevékenység, amire ne találnék útmutatást.

Mondjuk nálam van még tűzvédelem, környezetvédelem és ADR (!) is, ja meg iparbiztonság, ha kell. Amit szeretne a kedves ügyfél. Ha semmi meló nincs, na az 20e havonta. Ha pár doksit el kell készíteni, az 60e havonta. Ha még fél napra, egy pofavizitre, kis kávéra is kimegyek, az 150 /hó. És ők köszönik meg! Aztán jön a rutin. Amit az egyik ügyfél kérdez, az a másiknál megoldott ügy. És nem győznek hálákodni a tanácsért.

Személy szerint nagyon szeretem a veszélyes áru szállítást! Mindig tudok hozzátenni egy cég napi dolgaihoz. Nem értenek hozzá, esetleg kaptak egy bírságot és kifejezetten értékelik, ha valaki meg tudja mondani, mit hogyan kell csinálni. Egyszerűbb esetben van 8-10 dolog, amire oda kell figyelni. Mantra szerűen felsorolom és ebből meg lehet élni! Egy fuvarokmány megszövegezése 1 perc nekem, ő meg hálásan, örömmel fizet érte. Pont tegnap vettem észre egy fölösleges jelzést egy küldeménydarabon, mert pont arról a jelölésről oktattam tegnapelőtt. Kb. 400 eFt / matrica bírságtól mentettem meg a céget. Szerinted hálásak? Pedig egy vegyi üzem, napi szinten ADR-eznek.

Ügyfelet nehéz szerezni. De ezért, pláne ha legalább közepesen tolod, szinte lehetetlen, hogy bárki kitúrjon. Szerintem amíg járni tudok, csinálom. Havi 4-5 kiszállás, kicsit több irodai nap és az 1M kényelmesen bejön, kölség meg alig.

2021. ápr. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!