Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elképzelhető az, hogy multikná...

Elképzelhető az, hogy multiknál kötelező lesz az oltás és hogy egy diplomás pozícióba nem fognak úgy felvenni, ha nem vagyok beoltva?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 27. 04:53
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Egy nátha miatt akkor sem akarom beoltatni magam. 2 nap hőemelkedésem volt és ennyi
2021. ápr. 27. 10:02
 12/41 anonim ***** válasza:
87%
Tudok egy-két munkahelyről, ahol már most nem engedik dolgozni azokat, akik nincsenek beoltva.
2021. ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Ezek milyen pozíciók? Lehet hogy a betanított munkásokat szivatni akarják ezzel, de a magasabb pozíciókban is?
2021. ápr. 27. 10:19
 14/41 anonim ***** válasza:
65%
Nem is mennék ilyen helyre dolgozni. Alig várom, hogy nálunk is kitalálják ezt. Távozom is a cégtől, zsíros végkielégítéssel. Vagy beperelem őket diszkriminációért.
2021. ápr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
8%
Álmodik a nyomor.
2021. ápr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos minden esélye meg van, hogy igen.

Magyarországon már több olyan cég van ahol ezt elég erősen fontolgatják.

Egyre gyakrabban olvasok ilyen cikkeket.

Itt van a védettségi igazolvány akiknek nincsen azok nem mehetnek be különböző helyekre már, mert ez a törvény.

A munkahely sem lesz ki vétel.

2021. ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
55%
Ha bevezetik a kötelező munkahelyi oltás azonnal felmondok!Jó munkahelyem van,de ebbe engem nem fognak belezsarolni!
2021. ápr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

6os vagyok

oké értem én hogy diszkrimináció meg minden, de a helyzet nálam a kövi:

olyan munkám van ahol viszonylag sok a business trip külföldre, évi 6-7 alkalom. aki nem oltatja be magát kimarad a következőkből: személyes kontakt a külföldi partnerekkel, 0 networking, csak home officeos videohívások, zéró csapatépítő, így pedig előbb utóbb felmondás lesz. ezért is jobb a békesség az én esetemben, ezért oltattam be magam.

meg mostmár kompatibilis vagyok a laptopommal, telómmal, ruháimmal, mindennel ugyanis minden kínából jön.:D

2021. ápr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

nem minden állásnál kell külföldre utazgatni

Meg szerintem ez is hülyeség hogy külföldre kérik.. A veszélyeztetettek saját felelőssége kéne legyen, nem az enyém

2021. ápr. 27. 13:50
 20/41 anonim ***** válasza:
59%

Kozep-/felsovezetokent dolgozom, igy munka miatt nem is kerdes, hogy szukseges lenne, bar nem jeleztek meg.

Targyalasok, munkaebedek, vicces, ha nem engednek be az etterembe. Vagy ha egy kulfoldi munkaut utan 2 hetig nem tudok megbeszelesre, targyalasra menni. (Vagy akar egy sima szabadsag utan.)

Vagy csinaltatok hetente 1-2 negativ tesztet.

Ha nem tudja valaki ellatni a munkajat, akkor ez tokeletes indoklas, nem kell beleirni az oltas szot.


De mondjuk altalaban kozepvezetoi szinten tipikusan diplomas - hogy ugy ne mondjam ertelmisegi - emberek ulnek, igy fel sem merul, hogy ne oltassuk be magunkat.

Az oltasellenesseg tipikusan nem a tanult emberek sajatja, arrol nem tudok nyilatkozni, szerencsere nem ilyen emberekkel dolgozok, ahol ez jellemzo lenne. De gyarban is teljesen jogszeru az oltas VAGY az egy hetnel nem regebbi negativ teszt kerese, aztan a dolgozo eldontheti, hogy vagy oltatja magat vagy havi 40-45k-t kifizet-e a rendszeres tesztelesert.

2021. ápr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!