Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elképzelhető az, hogy multikná...

Elképzelhető az, hogy multiknál kötelező lesz az oltás és hogy egy diplomás pozícióba nem fognak úgy felvenni, ha nem vagyok beoltva?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 27. 04:53
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
67%
Makkegészséges 30asok is meghalnak. A sport nem véd a vítustól.
2021. ápr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Nekem 2 napig volt hőemelkedésem
2021. ápr. 27. 19:36
 33/41 anonim ***** válasza:
80%

Pont ez a gond. Csakis és kizárólag egocentrikusan látod a világot.


Itt most kivételesen nemcsak rólad van szó. Az emberiséget próbálják menteni a vakcinákkal, nem a te seggedet (miután állítólag 2 napos hőemelkedéssel átvészelted, míg engem szintén makkegészséges férfit 2 héten keresztül döntött le).

2021. ápr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Azt nehezen hiszem el hogy a mindenkit semmibe vevő multis középvezetők ennyire aggódnának más emberekért
2021. ápr. 27. 19:58
 35/41 anonim ***** válasza:
46%

20.-as vagyok, kozep-/felsovezeto, de meg csak nem is multis, ha ram celoztal.

Viszont nem tudom, hogy a fejedben egy ilyen kiemelt pozicio - vagy a hetszamjegyu netto fizetes - miert jelenti, hogy barkit semmibe vennek, vagy eppen hogy ne torodnek masokkal. Sot, egeszen magas a tarsadalmi felelossegerzet bennem. (mar ha ismered a jelenteset...)

Es hogy miert? Mondhatnek erre szuperfilmes idezetet “nagy hatalommal nagy felelosseg is jar”, vagy mondhatnek valo eletbeli negativ peldat akar Braziliabol vagy Del-Afrikai koztarsasagbol, ahol jol latszik, hogy az ultrajol kereso embereknek pancelozott autoval meg gepfegyveres orokkel vedett telepeken kell elniuk, mert “odakint” a szegenyebb retegek gettoiba mashogy nem lenne tanulsagos kimereszkedni. Nyilvan ettol Europaban nagyon tavol vagyunk, de into jelnek nem rossz. Ezert is jotekonykodok havi szinten atlagban 50k-100k-t, tamogatok oktatast, raszorulo egyeneket, kozhasznu szervezeteket, mentoket, kozlekedesi egyesuleteket, kornyezetvedoket, stb.

Ezenkivul neha (ahogy idom engedi) meg onkenteskedem is, bringas etelosztastal kezdve kozteruleti novenyultetesig. Ugyhogy mellelottel, csunyan.


Es igen, ebbol pont az egyik legfontosabb az oktatas, hogy minnel tobb ember juthasson hozza minnel magasabb szintu (minimum kozepszintu, de inkabb felso) oktatashoz, hogy csokkenjen az idehaza rettento magas (es az utobbi evek kozoktatasi visszafejlesztesenek “hala” egyre magasabb) funkcionalis analfabetak szama, azaz olyan emberek szama, akik olvasni ugyan tudnak, de megerteni mar nem kepesek sokszor a szoveget, legyen az egy szerzodes vagy egy gimis biologiai ora anyaga. (khm, jarvanytagadok...)

Az emelt oktatassal amellett, hogy jobban kepzett, a vilagot jobban erto emberek lesznek, meg a sokkal magasabb hozzaadott erteku - es igy fizetesu - allasokra is lehetoseguk nyilik, ugyhogy win-win, az egyen es a tarsadalom is nyer.

2021. ápr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
33%

"Itt most kivételesen nemcsak rólad van szó. Az emberiséget próbálják menteni a vakcinákkal, nem a te seggedet"


Az emberiséget, ó h oda ne rohanjak,micsoda jótevők ,istenem ,jópénzért megmentenek minket,után a jön a timbuktui mutáns és megint jópénzért megmentik az emberiséget...Ez egy milliárd dolláros üzlet,semmi több...Érdekes módon a HiV-vel meg a náthával sem bírnak el ,de most hirtelen vagy féltucat ország két hónap alatt kisujjból kirázott vagy hat különböző működő vakcinát...A szentek...Az emberek 99%-a egy két nap alatt letudja ezt a borzalmas "járványt" ,cserébe ránkzárták a pinceajtót...

2021. ápr. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
64%

Sajnálom, hogy nem értesz egyet a helyzet veszélyességével. Elég borzalmas lehet olyan álhittben élni, hogy a korlátozások nem miattunk történnek, hanem ellenünk. Ebben a gondolkodásmódban kb. az egész világ az ellenséged jelenleg.


De te tudod. Én nem bírnám hosszútávon és átgondolnám inkább.

2021. ápr. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
29%

Oké ezt mondd a sok halottnak a környezetemben,ja h egy sincs?!


A cégnél kötelező teszteléskor közel 80 ember lett pozitív,őket hazaküldték.

A karantén alatt az alábbi tüneteket észlelték:bogrscsolás ,kerti munka,betonozás,nyílászárók újrafestése,tv előtt döglés és alvás...

Akiket ez megviselt azok azok az emberek voltak akik negatív teszttel tarthatták a frontot a munkahelyen helyettük is...

2021. ápr. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
91%

Azért nem adok a szavadra, mert engem meg megviselt. Nagyon. A szaglásomat most kaptam vissza normálisan tavaly október óta.


A munkatársaid vagy statisztikailag kiesnek a covidra jellemző hatásból, vagy pedig egy nagyon gyenge straint kaptatok be, ami szerencsésen kikerülte a tüdőtöket.

2021. ápr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
75%

36., vicces, hogy a olyan dolgokra hovatkozol, amirol semmit nem tudsz, es pont ezert futsz bele abba, hogy valotlansagot mondasz.

A HIV a gyogyithatatlan, halalos kategoriabol mar reg atkerult a gyogyszerrel kezelheto kategoriaba, megtalaltak a gyogyszeret. Sot, pont az mRNS technologiaval van ra oltas is, ez utobbi is epp a klinikai, emberi teszteles fazisban van. (Ami szinten poroghetne, ha egyaltalan lenne annyi HIV beteg es ha amugy pont a HIV - mivel retrovirus - nem lenne sokkal mutaciokepesebb. De gondolom ezt sem tudtad.)

Ugyhogy sikerult felhoznod azt a betegseget, aminek a kezelese mar hosszu ideje megoldott.

Tudom, a konteos agyszulemenyekben ezt nem irjak le, ott csak annyi van, hogy “bezzeg a HIV”. Csak epp itt a kulonbseg, hogy valaki huszoneves tevinformaciok alapjan hazugsagokat terjeszt meg a valosag kozott.

2021. ápr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!