Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elképzelhető az, hogy multikná...

Elképzelhető az, hogy multiknál kötelező lesz az oltás és hogy egy diplomás pozícióba nem fognak úgy felvenni, ha nem vagyok beoltva?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 27. 04:53
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
54%

18-as vagyok,

teljesen igazad van 20as, én is középvezető vagyok ezt elfelejtettem leírni:)

2021. ápr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

Én nem akarom beoltatni magam egy olyan betegség ellen ami 2 nap alatt átmenne rajtam. Van immunrendszerem. Egészségesen kéne élni és sportolni


Ezért lenne érdemes saját vállalkozás, akkor teljesen független lennék, a saját magam ura és senki sem kötelezhetne ilyesmikre..

2021. ápr. 27. 14:04
 23/41 anonim ***** válasza:
69%
Ha azt hiszed, hogy ez egy makk egészséges embert nem dönt le, akkor gondold újra 😂
2021. ápr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 Koplárovics Béci ***** válasza:
79%

"Én nem akarom beoltatni magam egy olyan betegség ellen ami 2 nap alatt átmenne rajtam. Van immunrendszerem. Egészségesen kéne élni és sportolni"


Ez mind szép és jó. Hány százalékban vagy biztos abban, hogy 2 nap alatt átmenne rajtad?

Megfordítom a kérdést: vagy-e annyira biztos ebben, hogy bemenj egy hétre önkénteskedni egy covid-osztályra védőfelszerelés nélkül?

2021. ápr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
25%

"Az oltasellenesseg tipikusan nem a tanult emberek sajatja, arrol nem tudok nyilatkozni, szerencsere nem ilyen emberekkel dolgozok, ahol ez jellemzo lenne. De gyarban is teljesen jogszeru az oltas VAGY az egy hetnel nem regebbi negativ teszt kerese, aztan a dolgozo eldontheti, hogy vagy oltatja magat vagy havi 40-45k-t kifizet-e a rendszeres tesztelesert."


Először is ez nem arról szól h az ember tanult-e vagy sem,mellesleg egy tanult ember is lehet idióta...


Másodszor,azért nem kell feltétlenül mindenkit oltásellenesnek titulálni csak mert nem engedi megzsarolni magát.Mivel ez egy zsarolás...


Harmadszor egy "tanult " embernek tudni kéne h ha egy cég rendszeres tesztelésre kötelezi a dolgozóját azt a cégnek kell biztosítani magyarul egy fillért sem fizettethet ki belőle az alkalmazottal...

2021. ápr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
61%
óóó dehogyis nem hajthatja be kisfiam, te még nem dolgoztál akkor ha ezt nemtudod. a legjobb az lesz ha utólag levonják a fizuból :D
2021. ápr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
19%
Nem vagyok a kisfiad ,és te meg nem tudod h mit vakerálsz törvény szerint amire kötelez azt biztosítania kell saját pénzből..ha maszkhordást rendelnek el azt is nekik kell biztosítani,gondolom mamahoteles vagy ha még ezt sem tudod...
2021. ápr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
22%

"Ki fizeti a koronavírus tesztet?


Ha a munkáltató a Munka Törvénykönyve és a munkavédelmi törvény szerinti általános kötelezettségeinek teljesítése érdekében rendeli el a koronavírusteszt elvégzését, illetőleg a koronavírusteszt az egészséget nem veszélyeztető és biztonságos munkavégzés követelményeinek biztosításához szükséges, úgy annak költségeit a munkáltató köteles viselni."

2021. ápr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
78%
Az tévedés szerintem, hogy az oltássellenesség a tanulatlan emberek sajátja. Én inkább úgy vettem észre, hogy a félművelteké. Aki járt ugyan egyetemre, olvas is sokat, de az egyetemen csak a kosz ragadt rá, olvasásban meg csak az ötpercpihenő meg a tudasfajapontcom és hasonlókig jut. Így aztán abban a tudatban él, hogy ő okos, hiszen tanult is és a híreket is követi. Csak hát ettől még ostoba, mint a seggem kifordítva.
2021. ápr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

Nem. Csak nekem van immunrendszerem ami megvéd.

Persze aki lusta sportolni, zabálja a csipszet, issza a cukros üdítőket az más helyzet

2021. ápr. 27. 18:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!