Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha a rosszul számolt bért nem...

Ha a rosszul számolt bért nem korrigálják néhány napon belül, akkor nem tévedésről van szó, hanem tudatos csalásról lenyúlásról?

Figyelt kérdés

Amikor kevesebb bért kaptam mint kéne először nem szóltam gondoltam maguktól is korrigálják. Nem történt semmi hát szóltam, erre jött a fals hülye duma hogy tévedés történt.

De azóta se jött meg a korrekció.

Akkor ez innentől már nem tévedés, hanem tudatos csalás-lenyúlás? Mert tudják a hibát mégse javítják (2 hét eltelt) innentől fogva ez már tudatos csalás?


2021. ápr. 27. 16:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Alapitvanyi iskola?
2021. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"ez már tudatos csalás?"

Nem, csak akkor lehet az ha a következő fizetéseddel sem kapod meg a hiányzó összeget.

2021. ápr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Miért kéne nekem várnom a TELJES BÉREMRE köv hó 10-ig?


A bért MARADÉKTALANUL tárgyhót követő hó 10-ig kell megfizetnie a munkáltatónak (idézek: a teljes összeg rendelkezésre kell álljon).

A munkáltató nem teljesítette a szerződéses és törvényes kötelezettségét, mert a teljes bérem NEM ÁLL rendelkezésre.

Miért is kéne nekem várnom tovább?


Elmagyarázod? Mert az hogy neki "így kényelmes" az nem érv.

2021. ápr. 27. 17:06
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

(idézek: a teljes összeg rendelkezésre kell álljon).

"tévedés történt."

Te írtad.

2021. ápr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Alapítványi iskola.
2021. ápr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, rájöttem.
2021. ápr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
csendesedj el
2021. ápr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hazudsz ilyen biztosan nem történt
2021. ápr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha nem sajat magad bosszantasa hanem a valos valasz erdekel akkor lehet erdemes berszamfejteszt megkerdezni a cegeden gyakori helyett.
2021. ápr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

" a valos valasz erdekel akkor lehet erdemes berszamfejteszt megkerdezni "


MÁR MEGVOLT!! Ezzel kezdtem a kérdésem!!

" Nem történt semmi hát szóltam, erre jött a fals hülye duma hogy tévedés történt."


Már ezen túlvagyok LE IS ÍRTAM! ÍGY KEZDTEM!

2021. ápr. 28. 06:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!