Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találhatnék gyakornoki...

Hol találhatnék gyakornoki munkákat? Milyen helyeken kellene érdeklődnöm? (angol szak)

Figyelt kérdés

A mostani egyetemi félévemet passziváltam és majd szeptemberben szeretném folytatni a tanulmányaimat. Addig is szeretnék dolgozni (illetve akár később is, ha összeegyeztethető az egyetemmel). Anglisztika szakos hallgató vagyok, angolul beszélek és kínaiul tanulok, de abból még csak egy alapfok körül van a nyelvtudásom. Szóval tulajdonképpen olyan munkát szeretnék, ami nem igényel különösebb előképzettséget vagy tapasztalatot és jó lenne, ha tudnám használni a nyelvtudásomat. Vidéken élek, szóval itt azért kevesebb a lehetőség is sajnos.

Regisztráltam több diákszövetkezetnél, illetve rendszeresen nézegetem a hirdetéseket. Viszont nagyon nagyon kevés az olyan hirdetés, amire jelentkezni tudnék. Úgyhogy arra gondoltam, hogy akár én is próbálkoznék és elküldeném a jelentkezésemet több helyre pl. fordító irodának vagy nyelviskolának... nem tudom, hogy hová lenne még érdemes. Úgyhogy ebben kérnék segítséget, illetve ha tudtok olyan oldalt/csoportot stb., ami kifejezetten ilyen lehetőségekkel foglalkozik és tesznek ki hirdetéseket, akkor azt is megköszönném, ha megosztanátok velem.


2021. ápr. 28. 18:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!