Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen végzettség kell az...

Milyen végzettség kell az orvosi munkához azon belül sebészi munkához? Gondolok itt a 8 osztályra

Figyelt kérdés
2021. ápr. 29. 13:47
1 2
 11/15 anonim válasza:
84%

Először is!

Általános iskola (4, 6, vagy 8 év) , aztán

Gimnázium/Középiskola (Általános iskolára ráépülő +8, 6, vagy 4 év) , aztán

Általános Orvosi egyetem (Erre ráépülő 6(!!) év) , utána

szakosodhatsz sebésznek, ami újabb 5 év.

Ez összesen 15 évnyi tanulással több, mint a 8 általános (Már, ha "általános" alatt nem az Általános Orvosi Kar-t érted :D)


8, 10


Én se értek egyet azokkal, akik felpontozták a hülyeséget írókat, de te se írtál teljesen igazat.

Az ÁOK elvégzése 6 év, és nem ezalatt, hanem ezután szakosodhatsz, ami 3-6 év, ha sebész leszel, +5 év.

2021. ápr. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
86%
Én az egyik trollkodó vagyok. A kérdés komolytalansága miatt poénkodtam.
2021. ápr. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%
Hulye kérdésre miért is kellene normális választ adni?
2021. ápr. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
54%

#11: Oké, igazad van, de legalább nem írtam humoros választ. Elképzelhető, hogy aki feltette a kérdést, tényleg nem tudja.

Akkor én kérek elnézést, hogy amit írtam, az is csak félig volt hasznos.

2021. ápr. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Aki fel tette a kérdést az nem valószínű, hogy komolyan gondolta. Mert ilyen buta ember nincsen a földön aki azt hiszi, hogy 8 osztállyal orvos lehet!
2021. máj. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!