Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdőként hálózati...

Pályakezdőként hálózati support munkáért pofátlanság 350.000 nettót kérni állásinterjún?

Figyelt kérdés
A huaweihez jelentkeztem, viszonylag komoly hálózati ismereteket kérnek, de frissdiplomásokat keresnek. Ahogy néztem, még ennek is olyan 350-nél kezdődik a fizetése junioroknál, bár nem értek hozzá annyira. Merjek én is ennyit kérni vagy kinevetnek, mikor azt se tudják, jó lennék-e a munkára?
2021. máj. 5. 20:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Folyékonyan beszélek kínaiul, a Huawei szemét cég szerintem, kérj annyit amekkorára van pofád, nem fizetnek rosszul, úgyis bérsáv van.
2021. máj. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

#1. Aki folyékonyan beszél kínaiul, az nem így hivatkozik rá, hogy “kínai”, hanem úgy hogy mandarin, kantoni, stb.


Te is csak egy lódítós gyakorin vagy...

2021. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

Eloszoris bruttot kerj, ne nettot, mert a netto nem rajtuk mulik.

Nekem amugy tulzasnak hangzik a 350 netto palyakezdokent, azt vedd figyelembe hogy 1-2 ev tapasztalat is junior meg. En inkabb 350 bruttot, nagyon max 400at ajanlanek ha nincs semmi munkatapasztalatod.

2021. máj. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
20%

Bruttó 350 Budapesten lol. Lidlben esetleg.

Bruttó 500 körül teljesen reális, azt mindenképpen célozd meg.

2021. máj. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ha infóval bruttó 350et keresek kezdőként akkor inkább hagynám is a szakmát...
2021. máj. 5. 22:44
 6/17 anonim ***** válasza:
41%

Bevallottad, hogy sokat varnak el es keveset tudsz. Persze lehet hogy nagyon jol eltudod adni magadat nekik, de munkatapasztalat nelkul meg IT teruleten is nehez elhelyezkedni.

Netto 350 meg szoftverfejlesztokent is kiemelkedo palyakezdo fizetes, persze mas a helyzet ha palyakezdo frissdiplomas alatt arrol beszelunk aki msc-t vegzett es mellette mar 3 eve gyakornok.

Ha megnezed a bluebird/hays felmerest akkor lathatod hogy network support/admin teruleten a netto 350 mar egy medior fizetes.


Megteheted, hogy megprobalod kicentizni, hogy mennyit ad egy ceg, de szerintem okosabb ha egy amugy gyenge oneletrajzot azzal felhuzol, hogy egy nem tul magas berigeny adsz igy gyorsan lesz melod egy olyan cegnel ahol tanulni is tudsz, es ha valoban olyan jo vagy mint most gondolod akkor par even belul dupla/tripla ennyit tudsz keresni.

2021. máj. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
És mondjuk a nettó 300? Azzal még talán nem érzem, hogy leszakad a pofám. Vagy még az alá is menjek? Vagy talán attól függ, mennyire érzem jónak az interjút?
2021. máj. 6. 00:27
 8/17 anonim ***** válasza:
Kb milyen szinten vagy? CCNA vagy CCNP?
2021. máj. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%

"És mondjuk a nettó 300? Azzal még talán nem érzem, hogy leszakad a pofám. Vagy még az alá is menjek? Vagy talán attól függ, mennyire érzem jónak az interjút?"


Felejtsd el az itteni sok szerencsétlent, teljesen reális a nettó 350e és meg is fogják adni.

2021. máj. 6. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%

Bruttó összeget kérj, ne nettót!

Br 450-550k reális lehet, ha valami gyakorlatot vagy referenciát fel tudsz mutatni

2021. máj. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!