Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ez mennyire...

Szerintetek ez mennyire pofátlanság?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Informatikát tanulok, jól beszélem az angolt(angliába születtem,és második osztályig ott éltem)

és van egy nagy multi cég a városba(vidék) ez viszont német nyelvterület(t-system) és ott van egy fejlesztői állás, de nem beszélem a nyelvet,mármint a németet, de ott van az elvárásban,hogy társalgási szintű német,és angol.

Nagy baj lenne,ha úgy küldeném el a jelentkezésem, hogy számomra nagyon szimpatikus az állásuk, mivel az informatika közös nyelve az angol így ennek a bírtokában vagyok jelen pillanatban, de szívesen betanulnám a németet, és mivel multinacionális környezetről van szó,és a megnövekedett piaci igények miatt,ha van arra lehetőség,hogy cégen belüli nyelvoktatáson vegyek részt.

Mennyire rugalmasak,szerintetek?


2019. jún. 19. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem pofátlanság. Tisztességesen leírod, mit tudsz nyújtani, aztán majd eldöntik, kellesz-e nekik.
2019. jún. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Mit veszítesz ha megpróbálod? Semmit, sőt lehetsz nyersz is vele.

Sok sikert

2019. jún. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem meg kb. spammelés, amit csinálni akarsz. Odaírták, hogy olyan kell nekik, aki tud németül, erre te megírnád, hogy képezzenek ki a saját költségükön?
2019. jún. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
#3: Szerinted. De döntse el ezt a cég!
2019. jún. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

#3 még mindig nem létezik a 100%-ban tökéletes jelölt egyik állásra sem


kérdező, semmit nem veszítesz, küldd be a jelentkezést

2019. jún. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

#3 még mindig állást keresnék ha arra vártam volna, hogy minden feltételnek megfeleljek egy-egy álláshirdetésnél.


A kérdező esetén például ugyan negatívum, hogy nem tud németül, de pozitív, hogy gyakorlatilag anyanyanyelvi szinten tud angolul. A mai, munkaerő hiányos piacon akár így is lehet esélye.

2019. jún. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Leadtam a cv-t :)
2019. jún. 20. 07:59
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

"még mindig nem létezik a 100%-ban tökéletes jelölt egyik állásra sem"

Hát olyat azért csak találnak, aki tud németül. Bár ha a merészséget is értékelik, akkor van esélye a kérdezőnek. Majd írd meg, mi lett, szurkolok.

2019. jún. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyit dolgoztál valaha is, de 80%-ban kb. sosem kell használnod aktívan a nyelvet, akkor sem ha kérik az álláshirdetésben.

Sok cég, ahol tényleg használnia kell a dolgozóknak a németet, oktatásokat ad, mivel alig beszéli valaki itthon épkézláb szinten. Pl. az Oracle is ilyen cég. Jelentkezhetsz német tudás nélkül és taníttatnak.

2019. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!