Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik Budapesti SSC-ben...

Melyik Budapesti SSC-ben érdemes dolgozni mostanában? (Fizetés és emberséges bánásmód tekintetében)

Figyelt kérdés
Sok év ssc-s tapasztalatom van. Ahol vagyok, ott már nem érzem sajnos jól magam, viszont az átlagoshoz képest jó a fizetésem és picit komolyabb pozícióm van. Olyan jó ssc-t keresnék, ahol a fizu elég jó, akkor is, ha leadok a jelenlegi pozíciómból, és emberséges a bánásmód, nem túl kaotikus a helyzet, nincs állandó stressz, fizetetlen túlmunka, stb. Van esetleg valakinek jó tapasztalata? Köszi
2021. máj. 8. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A Citiről és az Exxonról jókat hallok.
2021. máj. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Citi kicsit komolytalan, droidjellegű.

Jobbakat hallottam az Exxon, EATON, Nokia központjairól.

2021. máj. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

2) ez érdekes, én junior vagyok és az összes ssc közül a Citinél volt talán a legkomolyabb felvételi teszt, komolyabb mint néhány nem ssc banknál.

Ami nem tetszik ott, az a kötelező, nem fizetett túlóra.

Kedves Kérdező,

Vagy itt, vagy privátban leírnád kérlek hol dolgozol, hol dolgoztál eddig?

2021. máj. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Citi, Exxon, JaguarLandRover, Roche, Morgan Stanley amiket tudok ajánlani
2021. máj. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én akár a Hydro SSC-jét is ajánlanám, csak sajnos ott kevés a komoly munka. Nagyrésze elég egyszerű :/ Bár ehhez képest a fizu nem rossz.

A Roche is jó, Ford SSC.


Esetleg privátban megírnád, hogy hol dolgoztál és hogy miket tapasztaltál?

2021. máj. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja még valami: GLASSDOOR

Van appja is, rengeteg cégről van fent értékelés plusz fizu megadva, akár Budapestről is

2021. máj. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A Hydro az Fehérvár, nem? Azon én is gondolkodtam, hogy megpályázom, de dolgoztam az Alcoában korábban, és egy agyzsibbasztó, gombnyomogatós meló volt. Mennyi most ott a fizetés? De gondolom értelmes melót ott is nehéz kifogni, nem az utcáról beesetteket teszik oda, hanem belsősök közt is megy a harc érte.
2021. máj. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, szét fogok nézni ezek között ( és még jöhetnek az ajánlások nyugodtan:) Az eatonról én nem jókat hallottam. Az általatok ajánlott cégek között nincs fent egyik cég sem, ahol dolgoztam.
2021. máj. 8. 21:15
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#7:A Hydronak van Budapesten is irodája, nem is kicsi már. Szóval pályázhatsz BP-ről is és akkor BP-n fogsz dolgozni, nem Fehérváron. Igaz, jelenleg HO van.

Nekem nincs viszonyítási alapom a régi céghez, én már a Hydrohoz jöttem. Szerintem korrekt a fizu még Pesthez képest is. Régebbi kollégáktól úgy tudom, hogy az a trend, hogy egyre komplexebb munkakörök kerülnek át hozzánk, bár lassú a process implementáció. Én "könyvelő" poziban vagyok, de nem látom azt, hogy szakmailag tudnék fejlődni. Az excelem, egyéb skilljeim erősödnek, de a szakmai tudásom kevésbé. Tegyük hozzá, ezt csak átmeneti munkának szánom, mert egy toxikus, rosszul fizető munkahelyről jöttem el 2,5 év után és nagyon kellett valami.

Amúgy a fizum br. 550 ezer plusz nagyon sok a juttatás:

13. havi fizu, prémium, karácsonyi jutalom, cafeteria, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, medicover biztosítás stb. és ehhez hozzájön még a skandináv cégkultúra is. A béreket idén is valami 4,5%-kal emelték a válság ellenére. Szóval abszolút elkötelezettek a dolgozók iránt, legalábbis én azt gondolom.

2021. máj. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én pont, hogy Székesfehérvárra gondoltam, mert itt lakom, nem tudom mennyivel lehetnek itt alacsonyak a bérek. 550 bruttónak nagyon örülnék. Én is könyvelő voltam az Alcoában, legalábbis annak csúfoltak, de akárki be tudta volna tanulni. Igazából a nyelvre hajtottak nagyon, és hiába volt szakirányú diplomám, nem engedtek fejlődni, csak az ismerősök, rokonok kaptak jobb pozit, na meg, ha beszélsz egy ritka nyelvet, akkor pláne el nem engednek onnan, mert nehezen találtnak helyetted. Abba a poziba már nem mennék vissza, de pl. lennék szívesen interco analyst, egyszer láttam azt hirdetni, de hiába is pályáztam, nem hívtak be, gondolom a belsősök lecsaptak rá.
2021. máj. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!