Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tolmácsnak/fordítónak lehet...

Tolmácsnak/fordítónak lehet tetoválása látható helyen? (Kar)

Figyelt kérdés

2021. máj. 9. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Nincs erre kőbe vésett törvény totálisan az adott cégnek a policy-jén múlik, hogy mennyire nyitottak vagy konzervatívak.
2021. máj. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Persze, csak általában kérdezem, mennyire számít szokatlannak a szakmában. Én nem láttam még tetovált tolmácsot vagy fordítót, kíváncsi vagyok, hogy azért van ez, mert kevés tolmáccsal vagy fordítóval találkoztam és pont olyanokat láttam akiknek nem volt (látható helyen), vagy azért, mert nem megengedett ilyen területen.
2021. máj. 9. 17:13
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem kell megmondani. Felveszel egy inget es sose fogjak tudni.
2021. máj. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Azért nyáron jobb lenne egy csinos rövid ujjú blúz szerintem :D (lány vagyok)

De végső esetben az is megoldás igen.:)

2021. máj. 9. 17:56
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csináltatnék, csak olyan helyre, ami ruhában nem látszik. Előny soha nem származik belőle, hátrány meg lehet.
2021. máj. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%

"Nem kell megmondani. Felveszel egy inget es sose fogjak tudni."


Csak az csináljon tetoválást, aki meg is meri mutatni!

2021. máj. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem a merésről van szó, hanem arról, hogy kapnék-e állást ilyen területen..
2021. máj. 10. 00:21
 8/13 anonim válasza:
100%
A mai világban ez már "senkit nem érdekel", max. egy jó beszéd téma ebéd közben. Nagy multinál dolgozom, több munkatársamnak van tetoválása, egyszer a HR vezetővel is szóba került, ő mondta, hogy tilos bármilyen megkülönböztetés, pl. a tetoválás miatt, szóval ma már nem probléma.
2021. máj. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%
Ez hogy tilos azert nem ilyen egyszeru. Nyilvan nem fogjak interju vegen azt mondani, hogy bocsi de a tetko miatt nem veszunk fel, de ettol meg lehet ez lesz az oka.
2021. máj. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
12:10-es, pont erre gondoltam, ettől tartok én is.
2021. máj. 11. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!