Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Látható tetoválás mennyire...

Látható tetoválás mennyire jelent hátrányt a gyáriparban középvezetői/mérnöki/szellemi munkakörökben?

Figyelt kérdés

2017. aug. 3. 07:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Horogkeresztes tetoválásod ne legyen jogvédőként
2017. aug. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szinte semennyire. Rengeteg széttetovált gyári vezető és manager van akivel összefutottam a munkám révén. Mérnökből kevesebb de ott meg abszolút semmi jelentősége nincs.
2017. aug. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem horogkereszt, és nem az arcodon van, akkor senkit nem érdekel.
2017. aug. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Én tuti nem vennék fel, szerintem hatalmas kretén dolog.

Mikor interjúztatok, és látom hogy van tetoválása, onnantól elhümmögöm a kötelező 20 percet, és a véleményezésben visszaküldöm, hogy teljesen alkalmatlan, függetlenül attól hogy miket tudott.

2017. aug. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint te vagy a leginkább alkalmatlan a munkád végzésére, 4-es.
2017. aug. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5-el egyetéertek, #4, te egy marha vagy sajnos. Éppenséggel pont nem a külsőt, hanem a képességeit kéne nézned. Hol tanulta ki, amit kitanult, milyen tapasztalatai vannak, mennyire naprakész...stb. Az ilyen agyament HReseket is szívesen látnám munka nélkül.

Általánosítás végett egy gyárban egy középvezető/műszakvezető munkaruhában van és dolgozik, ami a cégének profit, ha jól csinálja. A mérnökök közül a technológusok többet vannak a csarnokokban, mint a tervezőasztal mögött, a menedzsereknél már kicsit kevésbé jó olyan tetoválás, ami ing mögül kilátszik. Persze szellemi munkakörből ezerféle van, amiknél akad, ahol nem nézik jó szemmel a tetoválást, de nagy részüknél nem fontos a kinézet, hanem az a fontos, hogy hogyan, milyen módon, milyen sebességgel, milyen precizitással csinálod, amit csinálsz. Ha jól, akkor a modernebb világban, főleg a versenyszférában nem a külső a lényeg. Ha rosszul, akkor meg tökmindegy, milyen külsőd van, akkor se leszel sokáig alkalmazott.

Állami helyeken vannak inkább ilyen gyöpösödések még mai napig is, hogy a tetovált ember nem ember...

Az ilyeneknek mondanám meg úgy szívesen, ha beüt a baj, hogy a tetovált tűzoltó, akkor az ő házát nem oltja el, a tetovált orvos nem műti meg és hagyja meghalni, a tetovált ember, akárki is legyen, ha ő az utolsó mentsvár, vagy támasz, akkor cserben hagyja, csak a nézete miatt. Persze ez pont nem így van, mert aki tetovált, nem nézi le a nem tetováltat és a nálánál jobban tetováltat sem. (Legalábbis aki nem divathóbortból tetováltatott.)

2017. aug. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem kötözködni akarok, de szerintem ez a kérdés pont azt mutatja, hogy a tetoválás már nem jelent sokat. Anno, amikor gyerek/tini voltam, tetoválása csak a "kemény legényeknek" volt, akik egyrészt bírták a fájdalmat, másrészt akik leszarták azt, hogy kinek, mi tetszik. Az, hogy valaki itt érdeklődik (nem megbántásképp), ahelyett, hogy határozottan kiállna maga mellett és simán jelentkezne az állásra, azt mutatja számra, hogy a tetoválás ma már csak szimpla divat, mint a fülbevaló.
2017. aug. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

"Az ilyen agyament HReseket is szívesen látnám munka nélkül."


Pedig nem is HR-es vagyok, hoppá. :D

Szakmai interjú is létezik.

2017. aug. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
08-03 22:34 Aztán csődbe mész remélhetőleg a g..be. A magadfajták úgy is csak rabszolgákat akarnának tartani. Kádár proli, berögződött a régi rendszer!
2017. aug. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Miért mennék csődbe?

Tudom te igazi egyéniség vagy, amit ki is fejezel tetkókkal, de attól ne hidd, hogy te vagy az egyetlen a földön egy melóra. Anyuka lehet így gondolja, attól függetlenül simán idiótán néz ki. Amióta van éjjel nappal budapest, azóta különösen sok az ilyen "egyéniség", viszont sokan így is kreténnek gondolják.

Tényleg nem értem, hogy ha te akkora lázadó vagy, hogy kivarratod magad, miért akadsz fenn ilyen apróságokon, hogy egy munkahelyen emiatt hülyének néznek.

2017. aug. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!