Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csináljak ha még nem...

Mit csináljak ha még nem utalták ki a fizetést?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban egy diákszervezeten keresztül néhány napot dolgoztam egy adott helyen, de még azóta sem jött meg a számlára a pénz. Pedig tudtommal 10.-e szokott lenni ilyeneknél a határidő...

2021. máj. 11. 13:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Diakszerverzet mint mondott erre? Nyilvan a legvegso lepes az hogy jogi utra viszed, de az is lehet hogy mivel csak nehany nap volt igy elkeveredett valami papirmunka, es ha megkerdezed mi van akkor korrigaljak szo nelkul.
2021. máj. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Két napot voltam egy nagyáruházban fizikai melózni. Még ha csak 20.000 Ft-ról van szó, de azért igenis megdolgoztam, nem vagyok még olyan helyzetben hogy csak úgy vállat vonjak ilyen összeg felett
2021. máj. 11. 13:48
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem is mondja senki hogy nem illet teged a penz. Beszelj a munkaadoddal, hogy miert nem utaltak, majd megmondjak hogy mi a teendo. Egy nagy aruhaz nemhinnem hogy szandekosan probalja "ellopni" ket napi beredet, ahogy mar irtam szerintem arrol van szo hogy elrontottak valamit veletlenul. Egy ilyen nagy cegnel kulon berszamfejtes, HR, recruitment es hasonlo osztalyok vannak, valahol elveszett az info hogy te ott dolgoztal.


Ha azt mondjak hogy nem fogjak kifizetni menj a fenebe akkor van ertelme foglalkozni a kerdessel, addig csak idezni tudom sajat magam: "Diakszerverzet/munkaltato mint mondott erre?"

2021. máj. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Diakszoviknel gyakran 15.e a hatarido. El kene olvasni a szerzodesed.
2021. máj. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
valószínű azt behúzták
2021. máj. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy ennyike napokat nem szoktak kifizetni. A munkáltató és a diákszövetkezet egymásra fognak mutogatni, de ebből neked fizud aligha lesz.
2021. máj. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan tudnám belőlük kikényszeríteni?
2021. máj. 14. 09:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Sehogy. Elúszott. Az egy bürokratikus pokol, amit meg akarsz járni 20 rongyért.
2021. máj. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Elmehetnek a ...
2021. máj. 14. 09:31
 10/13 A kérdező kommentje:
Ránéztem most a számlámra, még mindig nem jött meg a pénz, 15.-e meg most holnap szombati napon lesz, hétvégén meg ugye nem szoktak utalni.
2021. máj. 14. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!