Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Alkalmaznátok nő (nemű) víz...

Alkalmaznátok nő (nemű) víz és/vagy gázszerelőt?

Figyelt kérdés

2021. máj. 11. 20:01
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Én valahogy mindig úgy éreztem, hogy kevésbé alkalmaznának nőket, mert mi van, ha nem tudja olyan erősen ráhúzni a csavart, vagy ilyenek...és akkor több kárt csinál, mint hasznot :/

2021. máj. 12. 07:12
 12/22 anonim ***** válasza:
91%
Én látok benne fantáziát. Sajnos nem egyszer fogtam ki olyan szakit, aki állandóan bámult vagy kétértelmű megjegyzéseket tett, míg ott volt. Szóval nőként szívesebben hívnék női szakembert, ha lehet, azt nem a mellem (ami nincs...) vagy a fenekem fogja érdekelni.
2021. máj. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
68%
Ha ugyanúgy leviszi a vállán a kazánt a pincébe, ahogy a férfi munkatársam, akkor igen. Ha mellé még kell plusszba egy hordár is, aki a nehéz cipekedést elvégzi, akkor nem.
2021. máj. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
#12 Ha pont egy olyan nőt fogsz ki akik vonzódnak a saját nemükhöz akkor ugyan ott vagy,ő is bámulhat téged.
2021. máj. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
74%
Kit érdekel milyen nemű, ha jó munkát végez?
2021. máj. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon meglepődtem, teljesen elutasító, konzervatív válaszokat vártam. De örülök, hogy Magyarországon vannak ilyen nyílt felfogású emberek. :)
2021. máj. 13. 11:06
 17/22 anonim ***** válasza:
Bizonyos szerelési munkáknál előny, mert a nők általában hajlékonyabbak, ruganyosabbak, kisebb a kezük, így könnyebben tudnak szerelni nehezen hozzáférhető helyeken. De összességében szerintem hátrányba leszel a férfiakhoz képest, fizikai erő, munkabírás terén.
2021. máj. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
55%
Jaj hagyjuk már. Sokan csak azért írják, mert szerelés közben lenne mit bámulni.
2021. máj. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
91%
Igen, mert azt remélném, hogy egy nő igényesebb munkát végez. Hogy a valóság mi, arról nem tudok nyilatkozni.
2021. máj. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
74%

Ismerek női szerelőt. Mondjuk ez németország. Ha kicsit értelmesebb vagy valoszinű gyorsam elérhetnél administrativ/müvezetői poziciot.


A válaszaid alapján kifogásokat szerettél volna inkább halni.

2021. máj. 22. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!