Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol fogtok dolgozni az egyetem...

Hol fogtok dolgozni az egyetem után történelem szakosok?

Figyelt kérdés
Én idén végzem el az egyetemet és kezdésnek olyan munkahelyet szeretnék ahol egyik héten kell dolgozni a másik hét pedig szabad. Az egyetem mellett is ilyen felvaltasban dolgoztam és ezt szeretném megtartani.

2021. máj. 8. 18:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Én havonta csak két napot akarok dolgozni: aznap, mikor kapom a fizetést meg utána még egyet, hogy hallgathassam a kollégák morgását, "mer' megint átvágtak, kevesebb vót a péz, pedig én kiszámótam, menyinek kén lenni, de nem anyi". A többi napon csak lógatni szeretném a lábamat. Ám mivel ilyen pozíciót eddig nem találtam, kénytelen vagyok minden munkanapon dolgozni.
2021. máj. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Ezt még a Mekiben is nehéz lesz beadni
2021. máj. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
A Mekiben örülhetsz majd ha 2 szabad napod lesz, nem hogy egy hét
2021. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Tortenelem szakkal, ilyen tapasztalattal es igenyekkel... Hmmm...

A blahan van egy csoves aki mindig terdepel az atjaronal, szerintem ha atmesz az ut tuloldalara es szembe terdepelsz vele akkor esetleg viszed valamire

2021. máj. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Sok sikert!


Bohóc 🤡

2021. máj. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Tortenelem szakot pont erre talaltak ki, tudok egy ilyen melot. Nem kell minden masodik heten dolgozni, mondjuk a tobbi heten se mivel nem kapsz melot ha akarsz se.
2021. máj. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Ne etessétek a trollt.

Egyszak törivel még tanítani sem igen fogják felvenni, ha meg betanított munkás lesz a soron, az folyamatos munka, még hétvégén is menni kell.

2021. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Vedd ki a kezed a biliből
2021. máj. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Javaslomallasnak a himringyot, egyik heten melo, a masik heten kenegetheted a popsit.
2021. máj. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Esetleg portásként/raktárosként folyamatos műszakban produkálhatsz ilyesmi beosztást, de fizikailag elég leterhelő lesz.
2021. máj. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!