Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha ilyen szakot végzek milyen...

Ha ilyen szakot végzek milyen karriert tudok csinálni ?

Figyelt kérdés
Ha elvégzem a Corvinus vagy a BGE Nemzetközi Gazdálkodási szakot mondjuk mesteren akkor hova tudok elhelyezkedni és milyen pozíciókban tudok elhelyezkedni ?

2021. máj. 5. 10:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%
Takarítónőként tudsz
2021. máj. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Az a baj ez is kicsit olyan megfoghatatlan szak, mint a műszaki menedzser vagy az andragógia. Mit tanultál a suliban? Mik az egyéb képzettségeid? Mik az egyéb képességeid? Ha vannak kapcsolataid, akkor igazából multikhoz mehetsz irodai munkásnak, aktagyártónak, amik nem igényelnek speciális szaktudást. De ugyanígy számít mennyire vagy megnyerő, hány idegen nyelvet beszélsz és milyen szinten.
2021. máj. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Közgazdász szakismeret rengeteg ilyen helyre kellhet, hogy beszerzés, logisztika stb. Sok helyre gazdasági végzettség kell csak, oda is jó.
2021. máj. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
A 3asnál a pont. Sima (nem nemzetközi) gazdálkodással is sok helyen el lehet helyezkedni.
2021. máj. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%
A multik kapkodni fognak érted beszerzési területen, ha elvégzed azt a szakot.
2021. máj. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%
Nagyvállati, multi környezetben, vagy állami hivatalban van erre kereslet.
2021. máj. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

Bármilyen gazdasági pozícióba.

Hogy konkrétan megfogható legyen:

Könyvelés, controlling, risk, valutaion, asset management, pénzügyi elemzés, logisztika, beszerzés, tax, de van cimbi aki elment luxusdivat irányba és olyan is aki Business analyst lett.

BGE-n végeztem ezt alapképzésem, pályakezdőként zeró tapasztalattal túlórától függően 350-400 nettó között kapok. Az nem rossz azért.

Az NG az egyik legjobb gazdasági szak.

2021. máj. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
Zseniális ez az oldal, fölsorolom hogy pontosan a kérdésben szereplő alapszakos diplomával hol dolgoznak az ismerőseim és erre lepontoznak.
2021. máj. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek ment a zöld aki normális dolgokat írt. #8 az olyan meg xopjon lovat :D
2021. máj. 5. 14:19
 10/17 anonim ***** válasza:
16%
8. Én sem értem miért lettem lepontozva majdnem pirosba. (2. válaszoló vagyok.)
2021. máj. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!