Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Telemédia kft vélemények...

Telemédia kft vélemények munkavállalói szempontból?

Figyelt kérdés
Sziasztok, valaki dolgozott ennél a cégnél már a közelmúltban? Hivatalos közműszolgáltatásokat kéne eladni, meleg hívások során, napi 7 körül. Az alap br. bér egész emberi, ezen felül a jutalék se gyenge de azt csak a napi 7 emberen felül kapja az ember ami nemtudom mennyire kivitelezhető,(60hívád 1 nap kb)

2021. máj. 17. 08:49
 1/1 anonim válasza:
Kérdés nagyon jó... Akkor most őszintén írok a tapasztalatokról! Elkeserítő, kiábrándító! 1 évet dolgoztam náluk, a mentor aki betanít valami Anita, már nem is emlékszem - de jobb is- eleinte színes-mázas, aztán jól benne hagynak a szarban, jó call centereshez méltóan azt írja neked amit hallani akarsz. Ez a munka arra jó, míg más nincs. Max. 3 honap mig mast nem találsz. Az Eon felé dolgoztam nekik, a Telemédián belül ez a HR Park Kft....hát siralmas! Biztositast kellett arulni, kiskutyának sem kell...... Hazudnak! A mentor főleg!!! Nincs étkezési, a jutalék is adó alá esik, a szünet kevés.Sajat gepeddel dolgozol, sajat eszközzel, semmi hozzajarulas az áramba vagy vasarlasi utalvány.... Nem válaszol a nő időben, a fontos kérdéseket kikerüli. Beledugja a fejét a homokba. Eleinte jól beetetnek, de a diplomásokat teljesen hülyének nézik... Méghogy diploma kell...Röhej!!,😀😀😀Az Eon mögé bújnak aminek rettenetes a hírneve, lásd MVM szintén...S még ott van az UNION és az AEGON biztosító... Ehhez a munkához 8 általános is elég, nemhogy diploma!!!! Azért alkalmazzák csak a diplomásokat, mert a sok idióta, barom ügyfelet meg őket egy diplomás talán szebben tud kezelni. Semmi ösztönzés nincs. Maguknak valók. Teljesen magadra hagynak. Nekem nem volt velük problémám, mert 4 hét után átláttam mindent. Azért maradtam csak itt, mert más nem volt. Sajnos..... 😪Ahogyan kialakult rögtön átmentem. Használjátok ki ti is szabadidőben úgy a céget ahogy csak tudjátok. Nagyon szemét banda. Ha zsarolna benneteket a mentor, hogy ezt meg azt levonnak majd a béretekbol, amikor eljottok azonnal jelentsetek fel őket! Garantáltan fizetni fognak!!! A fizetés csak a minimálbér. Őrülten sok a bejövő hívás. Kitartást aki itt dolgozik! Lesz sokkal jobb.
2023. jan. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!