Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha Budapesten állítólag...

Ha Budapesten állítólag mindenki minimum nettó 300-at keres versenyszférában ahogy ezt itt sokan írogatják, velem miért jönnek szembe ilyen állásajánlatok?

Figyelt kérdés

"Feketeedény mosogató, férfi konyhai kisegítő kollégánkat keressük, 3. kerületi étterembe, azonnali kezdéssel!

Munkaidő: H-P 6:00-15:00-ig

Fizetés: Netto 180.000Ft/ hó +

Érdeklődni lehet: 06202051685"


2021. máj. 17. 18:19
1 2
 1/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
90%

"velem miért jönnek szembe ilyen állásajánlatok?"


Mert te más ligában játszol...

2021. máj. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert mosogató állásokat nézel bazsi...
2021. máj. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A mosogató is a versenyszférában dolgozik...
2021. máj. 17. 18:27
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Mert senkinek nem kell egy alkoholista mint te Bazsi. A masik h olyan retardalt vagy azt se tudod mi az a versenyszfera
2021. máj. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Minden nap meg fogod kérdezni?

Már kaptál válaszokat tegnap

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..

2021. máj. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mosogatoi állásnál szinte értelmezhetetlen a köznyelvben az, hogy valaki versenyszférában mosogat. Az olyan allasoknal szokás ezt említeni, ahol ez jelent is valami, mert nem mindegy hogy valaki az autóiparban projektmenedzser vagy egy hivatalnál. De azt hiszem ebben az esetben teljesen mindegy, hogy valaki hol mosogat.


Na de a kérdésre válaszolva. Nem tudom hogy minek vitatkozol egy nyilvánvalóan hamis állítással, amit ha állított is valaki, nyilván túlzással élt. Veszel egy nyilvánvaló képtelenséget, beírod hogy márpedig ez nem is így van, aztán várod a válaszokat. Ezt pedig megismétled meg párszor.


Elképzelni nem tudom, hogy ezekből neked milyen örömöd származik Staro.

2021. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mosogatoi állásnál szinte értelmezhetetlen a köznyelvben az, hogy valaki versenyszférában mosogat." - Már miért lenne értelmezhetetlen? Elvégre el lehet mosni egységnyi idő alatt 10 edényt, de nyilván valakinek 20 is menne, így utóbbi 2 x annyit ér, tehát őt veszem fel, és ha majd emelést kér, muszáj adnom.


Én építőiparban ugyan ezt tapasztaltam - elküldtem a munkásokat szétverni a fürdőszobát, Endre azzal bajlódott, hogy valami kocsi kéne, amivel levisszük a lépcsőn a törmeléket (másnap nem is kellett jönnie). Józsi meg nyomatja a benzinmotoros vésőgépet, gumicsövön lélegzik az ember, nem látni a füsttől, de iaszonyatos zaj mellett csak úgy pattog fel a cementlap, és már darabokban van az öntvény kád! Majd rohan az ablakhoz a vödrökkel, és szórja ki a konténerbe, 1 óra alatt kész van, két másik emberemnek meg fél napig tartott volna... onnantól kezdve 1 ember intézte a bontásokat.

2021. máj. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A versenyszféra nem attól versenyszféra hogy a munkavállalók versenyeznek egy pozícióért, a közszférában sincs egy másképp. Ez a vállalat piaci jellegére utal.


Arra gondoltam az alatt hogy értelmezhetetlen, hogy az alacsony hozzáadott értékkel rendelkező allasoknal egyszerűen ez nem releváns. Hogy ha jelentkezel egy multihoz egy cégnél takaritonak, senki se fog azért elküldeni mert te eddig az állami szférában takaritottal. Mert közöd nem volt a vállalat mukodesehez, mint ahogy a cég piaci formájának sincs a munkádhoz.

2021. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Fsms ***** válasza:
Van egy új Levikénk?! 😀
2021. máj. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Azt megjegyezném, hogy egy mosogató Szabolcsban a minimálbért sem keresné meg, ha lenne ilyen pozíció - viszont nincs, ugyanis egyszerűbb itt, ha összeolvasztják a mosogatói állást valamely egyéb konyhai/takarítói feladattal.
2021. máj. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!