Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudnátok javasolni otthon...

Katona Dius kérdése:

Tudnátok javasolni otthon végezhető munkákat?

Figyelt kérdés

Munkaváltáson gondolkozom, rá is leszek kényszerítve. Októberben jár le a határozott idejű szerződésem. Új főnököm van, akivel nagyon nem találjuk a közös hangot, és tudom, nem fogja meghosszabbítani a szerződésemet. Keresek valami átmeneti, otthon végezhető munkát, amivel átvészelhetem azt az időt, míg rendes munkát nem találok. Tudom, még korai, több hónap van addig, de szeretnék felkészülni időben.

A válaszokat előre is köszönöm.


U.I.: 18+os munkát nem vállalok :D



2021. máj. 19. 13:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Mihez értesz? Ha a szakmádban nem tudsz (legalább részben) otthonról is végezhető állást találni, akkor itt nem tudunk segíteni. Betanított munka nincsen home officeban. Most mondhatnánk ezer munkát, de ha leírom hogy legyél programozó, nem hiszem hogy kitanulnád erre a pár hónapra. Ha meg értenél valmihez, amit lehet otthon végezni (pl műfordító lennél) akkor gondolom föl sem tennéd a kérdést. Szóval a válasz az, hogy nem fogsz találni ilyen munkát.
2021. máj. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
62%
Inkább keress most rendes munkát átmenet nélkül! Otthoni munkák 90%-a hulladék, semmit sem keresel velük.
2021. máj. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Jelenleg könyvelőként dolgozom, ez a szakmám. Viszont a környéken minden álláshely betöltött, nincs szabad hely, messzire meg nem szeretnék menni.

A regisztráltam nincs meg, így egyedül nem könyvelhetek cégeknek.

2021. máj. 19. 13:31
 4/30 anonim ***** válasza:
20%
Akkor keress más munkát ne könyvelőit! Otthoni munkákkal tényleg nem keresel normális pénzeket.
2021. máj. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
17%
Vannak ilyen,kérdőív kitöltögető .
2021. máj. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
55%
Igazi tróger mentalitás leszólni az "otthoni munkát", csak mert az illető el sem tudja képzelni, hogy milyen munkakörökben lehet otthonról dolgozni. És azt sem, hogy egyesek mennyit keresnek otthon ülve... 🤭 Kérdező, ne hallgass rá. Az nem jön szóba, hogy továbbképezd magad? Mert ahogy az 1. mondja, betanított otthoni meló nincs. A kérdőívezés meg még zsebpénznek is nevetséges.
2021. máj. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Jelenleg a képzés nem jöhet szóba, talán majd később múlva. Vettünk egy házat, ami elég borzalmas állapotban van, azt mindenképp lakhatóvá kell tenni a tél előtt.

Aki reklamálna, hogy ha rezeg a léc, miért vettünk házat: a főnökváltás a vásárlás uztán történt.

2021. máj. 19. 14:05
 8/30 anonim ***** válasza:
83%
Az SSCk nagy részében vannak full HOs állások, nem csak most, hanem a vírus előtt is. Milyen nyelven beszélsz?
2021. máj. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Angol. Nyelvvizsgám nincs. Mivel érettségi óta (10 éve) nem volt szükségem az angoltudásomra, így eléggé megkopott. Anno társalgási szinten beszéltem, jelenleg a szókincsem a béka feneke alatt, de azt tudom fejleszteni.
2021. máj. 19. 14:37
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azt felhúzva pl lehet ilyesmi pozikat megpályázni: [link]
2021. máj. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!