Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kasszásként, eladósként...

Kasszásként, eladósként milyen sztorikat tudtok ahol volt problémás vásárló, vagy ti hibáztatok valamiben esetleg?

Figyelt kérdés
Eladói tapasztalataimat szeretném tovább folytatni és szeretnék felkészülni mindenféle helyzetre. Főleg olyanok válasza érdekel aki esetleg kis közértben vagy bármilyen élelmiszerboltban dolgozott, dolgozik eladóként ahol azért kell kasszázni, árukat pakolgatni és feltölteni, emberekkel foglalkozni és segíteni őket. Gondolok olyan szituációkra ami veletek történt mint volt esetleg problémás vásárló akivel nehéz volt közös nézetet teremteni vagy kasszázásnál rosszul számoltál, egy vásárló beszólt, hogy dolgozol stb..bármilyen negatív tapasztalatot írhattok. Nekem nagyon kevés negatív élményem volt érdekes módon a régebbi üzletben ezért ha máshova megyek ott lehet nem leszek ilyen szerencsés.

2021. máj. 20. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Rosszul adtam vissza és pofán vert.
2021. máj. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
Nálam még a hülyegyerek joghurttal fejbe dobott. Úgy néztem ki, mintha rám verték volna. Folyt le az arcomon a fehér...
2021. máj. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%

Sosem felejtem el.

Megkérdezte, hogy hány osztályon van. Mondom neki, hogy érettségi, 12 osztály. Erre annyit kérdezett, hogy nem inkább 6 és ràmköpött.


Pont a szàmba között, majd elkezdtem öklendezni.


Rohadt szemét.

2021. máj. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%
Jó lehet boltban dolgozni.
2021. máj. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
3 Úr isten... Hogy tehette ezt veled? Rendőröket ki kellett volna hívni. A köpködés testi sértésnek minősül.
2021. máj. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Utàna le is hugyozott kedves 5-ös valaszolo. :(


Tiszta pisa voltam. :(


Majd jött egy másik vásárló és fejbe dobott a saját szaraval. :(


Na mondom, ennél már nem lehet lejjebb, erre jó keményet szart egy másik vásárló és a számba dugta. Úgy néztem ki, mint a Dallas-bol a Dzsoki Jujjing. Mintha leizzadtam volna a sok piatol és a szivar meg lógott ki a számból.

2021. máj. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
6 Jó, oké. Trollkodj csak. Nem kéne ezzel viccelni. Most jót röhögsz biztos, de én már a saját szememmel láttam olyat, hogy leköptek egy eladót.
2021. máj. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Van, akit leköpnek, van akit leghugyoznak, van akit még telibe is szarnak kedves 6-os vàlaszoló.
2021. máj. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Azért ez durva 1;2;3;5-os vàlaszoló.


Engem csak meg akart szexelni, mert csak 18 éves vagyok. Nagyon bunkó volt.


Adtam neki egy pofont, erre még neki állt feljebb.


Jött az üzletvezető és nekem adott igazat. Majd hívtuk a biztonságiakat.

2021. máj. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

9-es nálam is beprobalkoztak, de azért nem voltak ennyire durvák.


Hihetetlen, hogy mik történnek. Azt a kis agyam is eldobom.

2021. máj. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!