Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nincs fűtés mert állítólag...

Nincs fűtés mert állítólag elromlott a gázkazán -közben meg kiderült nemfizetés miatt leválasztottak a gázról-mit gondoltok ilyen helyzetű munkahelyről?

Figyelt kérdés

Igencsak hűvös időszak van mögöttünk, fűtés nem volt benn a munkahelyen, majd megfagytunk.

Állítólag elromlott a gázkazán. ez volt a duma.

Utólag kiderült, dehogy romlott el. Helyette sok százezres kifizetetlen gáztartozás volt (van) és leválasztottak a gázról.


Mit gondoltok ilyen helyről?

Egyrészt hazudtak.

Másrészt annyi pénze sincs a cégnek hogy fűtsön.


Nincs befizetve a gáz, meg még ki tudja mi.

Ahol egy gond van, akad ott több is. Max még nem tudunk róla.


2021. máj. 21. 12:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
májusban hova fűtsenek?
2021. máj. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy ha nem vagy elégedett a munkakörülményeiddel jogod van felmondani.
2021. máj. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

"májusban hova fűtsenek?"


Ühüm. és jan -feb márc ápr nem kellett volna? Szted a sok sok százezres gázszámla 1 hó alatt jött össze?


Madár.

2021. máj. 21. 15:07
 4/12 anonim ***** válasza:
MElyik ez a cég?
2021. máj. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi az hogy "madár"? EZ valami új negatív jelző azért mert roma és meleg vagyok?
2021. máj. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami alapítványi iskola, ugye? 😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. máj. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Mit gondoltok ilyen helyről?"


Azt gondolom, hogy anyagi problémákkal küzd, de ezt nem óhajtja ilyen formán a dolgozók tudtára adni, nehogy tömegesen mondjanak fel. Ha a munkáltatói oldalon állnék, én is "hazudtam" volna és biztos vagyok benne kérdező, hogy Te is.


Ha hosszú távon ez várható, akkor érdemes más munkahelyet keresni, mert idővel a fizetést sem fogja tudni biztosítani a dolgozóiknak.

2021. máj. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

" de ezt nem óhajtja ilyen formán a dolgozók tudtára adni,"


Nem kicsit volt híre amikor a gázosok az épület előtt levágták a gázcsonkról az épületet.... volt értelme hazudozni?

Kiderült. most rosszabb a helyzet mintha előre szólt volna

2021. máj. 22. 09:26
 9/12 anonim ***** válasza:

Értem én. Akkor így most jobb háborogni? Változott valamit is a helyzet attól, hogy ez mégis kiderült számotokra? Semmit. Tehát a helyzet nem lett rosszabb, csak a dolgozói bizalom rendült meg, ha volt egyáltalán.


Szerintem a történet ennyi, nem szükséges fokozni tovább és több szót ejteni róla.

2021. máj. 23. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"csak a dolgozói bizalom rendült meg, "


Az nem rendülhetett meg részemről mert soha nem is volt.

A céget mindig is egy szar kupinak tartottam, a főnököt meg egy gerinctelen tróger szarf***ú senkinek.

2021. máj. 23. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!