Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Össze lehet szedni 400k-t egy...

Össze lehet szedni 400k-t egy nyári szünet alatt diákmunkával?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy van bármi esély arra, hogy idén nyáron összeszedjek 400 000 forintot, diákmunkával?

Vagy sehol sem fizetnek ilyen jól, esetleg csak ismerősön keresztül lehet ilyen melót kapni?

Arra van bármi szabály, hogy a szünetben 1 vagy 2 hónapot dolgozhatok, vagy arra hogy évközben lehet e?

Illetve mik fizetnek a legjobban / milyen egy reális kereslet?

Előre is köszi, szép estét :)



2021. máj. 27. 23:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
most olvasom, Szlovákia. Akkor szerinted honnan kellene tudnunk, hogy ott van-e munkaidő-korlátozás egy 16 évesre, mennyi a bér, milyen levonások terhelik? Nem bántás, de miélrt nem ott kérdezel, ahol tudják a választ?
2021. máj. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Utolsó. Mert a 2 ország kb ugyan az, nagyon kevés dolog van ami különbözik, főleg törvények terén. Illetve, semmi olyat nem kérdeztem, amire ne tudnátok válaszolni, nyugodtan írhatjátok, hogy mi a helyzet ezekkel magyarországon, itt kb ugyan az lesz.
2021. máj. 28. 11:37
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de itt nálunk dolgozhat 40 órát, nálatok csak 20 lehet.

Itt van 15% szja levonás, nálatok csak munkáltatói teher van.

Arról nem beszélve, hogy a bérek sem azonosak.

Hát tényeg szinte ugyanaz...

2021. máj. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Szlovákiában passz, ottani fórumon kellene kérdezned... itt kevesen tudják, hogy hány órát dolgozhatsz, hogy kell adózni utánad, van-e szabály hogy 1 vagy 2 hónap, műszakozhatsz-e, és mellesleg hogy milyen fizuk vannak. :D
2021. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

#13 Sok felvidéki magyar dolgozik itt Magyarországon,mert itt van munka és valamivel jobb a fizetés mint feléjük.

Vácra nem is tudom mennyi busszal hordják az embereket.

Tatabánya,Mosonmagyaróvár,Győrben is nagyon sokkal találkoztam,de volt akik ekte szlovákok voltak.



Ilyen nagyobb városokban biztosan össze tudsz szedni ennyi pénzt de 1000€ fixen meg tudod szerezni.

Merre élsz pontosan?

Azért kérdezem hogy tudjak viszonyítani.

Kassa,Rimaszombat,Losonc,Zsólyom,Besztercebánya,Nyitra,Érsekújvár,Komárom,Pozsony,Dunaszerdahely stb..

Mezőgazdasági munkák is vannak,idény munka ahol szüretelni kell pl.

2021. máj. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

15:

a meló szlovákiában kell hogy legyen


ennyi.

2021. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha beszélsz szlovákul akkor keress fel diákszövetkezeteket szerintem arra felé biztos van,ott biztos tudnak segíteni,tanácsot adni és még melót is adnak.

Jó helyen laksz,ezért ott eléggé sok lehetőséged van,csak keresgélni kell,fel hívin őket, érdeklődni, majd le csapi egy neked tetsző ajánlatra.

1000€ 2 hónap alatt biztosan meg lesz,de lehet több is.

Hajrá. 🙂

2021. máj. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi. Őszintén szólva diákszövetkezetről eddig nem is hallottam, azt sem tudom mi az :D. De utána nézek majd
2021. máj. 28. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!