Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy molekuláris...

Mennyit keres egy molekuláris biológus?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 19:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
8%

ma 13:46


Az első hozzászóló vagyok. Én egy választ írtam...a válasz lehet igaz, hamis, bizonytalan stb... döntsd el az én válaszom melyik kategóriába tartozik...mellesleg nem az én hibám, hogy szar az életed és boldogtalan vagy :D üdv

2010. aug. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

mondoshawan válasza:


20:20-as. Csak, hogy tudd: A molekuláris biológia az élőlények és sejtek működésének molekuláris szintű tanulmányozásával foglalkozik. "Német tisztítószereket gyártó cég telephelyén" hol foglalkoznak emberi sejtek működésével...? XD


Mondjuk a tisztítószerek emberi szervezetre adott káros vagy épp nem káros hatásait ki fogja bizonyítani? Ez igen fontos pl. egy mosogatószer esetében, vagy teszem azt egy szőrtelenítő krém esetében. De szerintem nem szeretnél pattanásos bőrt egy borotvahabtól sem.

2011. ápr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
75%
Az egyik legrosszabbul fizetett szakma. Palyakezdokent havi kb 90et kapsz, de ez osztondij (vagyis nem munkaviszony: nem szamit be kesobb se aq nyugdijadba, se a gyesbe) vagy szerzodesi megbizasl, amit 2-3(!) havonta ujitgatnak, meg annal is kevesebbet. A 3 eves osztondij utan meg mindent el fognak majd kovetni hogy meg jo par evik tartsanak osztondijon, mert igy leszel olcsobb az intezetnek. Phd megszerzese utan ugorhat a fizetesed kb max netto 130-140re, de meg ekkor is csak evente felevente hosszabbitgatott szerzodeseid lesznek. de legalabb mar van munkaviszonyod, igaz ekkorra mar min 30 eves vagy. allami kutatohelyen kivul meg nem szeretik sehol sem ezt a fajta vegzettseget. A gyogyszeripari fantasztikus fizeteseket meg nem kell elhinni senkinek. Mese habbal,ott nem szeretik a biologusokat, vegyeszeket es gyogyszereszeket vesznek fel leginkabb, illetve, ha valakinek a valakije vagy, akkor persze bekerulhetsz biologuskent is, de erre nagyon kicsi az esely, es akkor sem fognak a halalba fizetni (olyan 150-60 max). biotech cegekrol ugyanez mondhato el.
2012. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!