Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gáz ha azt mondom állásinterjú...

Gáz ha azt mondom állásinterjún, hogy nem tudok azonnal kezdeni?

Figyelt kérdés
Kedden megyek állásinterjúra viszont június 9-én van még egy vizsgám és azt tervezem mondani, hogy csak utána tudok kezdeni. Ez így nagyon gáz lesz?

2021. máj. 30. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Elég valószínű, hogy nem is várják el tőled, hogy másnap kezdj - már ha egyáltalán azonnal döntenek. Valószínűbb, hogy még 1-2 napig meghallgatnak másokat is.

Vannak, akik csak 1-2 hónap felmondási idő után tudnak kezdeni, a 2 hét semmi.

2021. máj. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak mert voltam nem rég egy interjún ahol azt akarták, hogy már másnap kezdjek, mondtam nem tudok, húzták a szájukat de ennek ellenére is felvettek volna, végül más okból mondtam vissza.
2021. máj. 30. 22:24
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Ha alkalmas vagy és jónak is találnak meg szimpinek, akkor ez lesz a legkevesebb. Ebből ha olyan a felvételiztető, akkor azt szűri le, hogy kicsit maximalista vagy, hogy ha van dolgod akkor azzal foglalkozol inkább. Ez hosszabb távon inkább előny, mint hátrány egy cégnél, hiszen így vagy úgy de elvégzed a munkádat.
2021. máj. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, a jelenlegi helyemen is 3 hónap a felmondási idő. Nehéz is lenne egyébként váltani :)
2021. máj. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Így belegondolva inkább az lenne gáz ha rögtön szabival indítanék a vizsga miatt.
2021. máj. 30. 22:37
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően minden cég a mielőbbi munkakezdést preferálja, mert addig a csapatnak is több lesz a munkája. Aki azonnal tud kezdeni az előnyhöz is jut emiatt a többiekkel szemben.


Viszont a ket hét valóban a semmi kategória. Nem egy ismerősöm cégénél három hónapos a felmondási idő, ami bár általában alkuképes de azért tudnak szemetkedni.


Egy jó munkaerőt pedig megvarnak.


Szóval nyugodtan mondd be a június 9-et.

2021. máj. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Attol fugg milyen munka, ha egy balatoni langosozo keres nyari munkast akkor o lehet nem tud varni mert mar holnap kell neki valaki, de ha ez egy "rendes" munka akkor ott legnormalisabb dolog hogy 1-2 honapot varnak rad.

Nyilvan ha arrol van szo hogy tobb jelolt van akiket csak az kulonboztet meg hogy egyikre varni kell masikra nem akkor lehet jelentosege, de itt ez se szamit mert ha holnap akarnal kezdeni akkor is lehet hetekbe telik mire lezarjak a felveteli eljarast, megkapod szerzodest, es kezdhetsz.

2021. máj. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem balatoni lángosozóról van szó és nem tudom, hogy van-e más interjú jelölt is mert ismerős által történik a dolog de igazából még azt sem tudom milyen munkakört tudnak ajánlani a cégnél :D
2021. máj. 30. 23:53
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Egy munkanélkülinek mi olyan fontos dolga van, hogy nem tud egyből kezdeni? Ha felvesznek miért nem kezdesz egyből? :O
2021. máj. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Pont ez a normális hozzáállás!

2021. máj. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!