Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen Esztergomban a Suzuki...

Milyen Esztergomban a Suzuki gyárban gyártósori összeszerelőként dolgozni? Érdemes jelentkezni technikusi végzettséggel?

Figyelt kérdés
Hangulat? Nettó Kereset? Munkarend? Mennyi szünet van? A szalagon hogyan oldják meg a szüneteket? Mennyire megterhelő? Előrelépési lehetőség? Mennyire veszik emberszámba az új jelentkezőket? Munkakörülmények-zaj-baleset veszély-mosdók állapota?

2021. jún. 4. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Igazi rabszolgatarto ceg. Helyiek mar nem is mennek oda dolgozni, igy tavolrol hozzak az embereket, akiket meg be lehet palizni.
2021. jún. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Ha kimondják, hogy Suzuki gyár már émelyeg a gyomrom pedig nem dolgoztam ott egy percet sem.
2021. jún. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2021. jún. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%

nagyon f@sza lehet :D


amikor régóta munkanélküli voltam, elmentem a Suzukiba tesztet írni, majd utána az üzemi orvoshoz.

Az üzemi orvos látva, hogy magasabb végzettségem és pl. gerincferdülésem van, lebeszélt róla, hogy ott dolgozzak, sőt még ajánlott is más munkahelyet. azt mondta, ha nagyon szeretném, aláírja, h megfeleltem az orvosin, de inkább ne akarjak ott dolgozni.


Az meg igaz, amit vki már írt: a környékről már senki nem akar odamenni dolgozni, sőt álláshirdetésekben már le sem merik írni a Suzuki nevét, annyira rossz a híre.

2021. szept. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!