Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tenyleg ennyire egyszeru...

Tenyleg ennyire egyszeru informatikusnak lenni, hogy csak bejutsz az egyetemre (akar fizetoson is), le tudsz 1-2 evet es tart karokkal varnak a cegek?

Figyelt kérdés
[link]
2021. jún. 4. 11:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Ahogy a boldogsagert, ugy a jo munkahelyert, jo fizetesert is kemenyen meg kell dolgozni.


Sot, szinten is kell tudni tartani.

2021. jún. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igen, én nagyjából így éreztem és tapasztaltam a dolgot, ahogy leírtad. Szakmailag egyébként valahol a középmezőnyben vagyok úgy érzem, de ehhez képest a fizetés pedig elképesztő, ha a velem egykorú ismerőseim közt nézem.
2021. jún. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
És ugye ez az a szerepkör, ahol mindenféle korosztályt szívesen várnak, ha ért a programozáshoz. 35 vagyok, csak azért kérdem.
2021. jún. 4. 11:50
 4/19 anonim ***** válasza:
Hat ha valahogy egy interjun atmesz akkor egyetem se kell, nekem sincs... Utana meg a recruiterek hordoznak. Csak az elso a nehez
2021. jún. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Vagy 2-3 év tapasztalat kell vagy diploma. ezek nélkül meg jó adag szerencse
2021. jún. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg. Informatikusnak nevezhetunk egy altalanos iskolai rendszergazdat, meg egy Facebook principal engineert is.
2021. jún. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A kérdező azokra az informatikusokra gondol, akik erősen a magyar átlag felett keresnek és sokak számára irigylésre méltó alkalmazotti fizetésük van.
2021. jún. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hat brutto 700 at kereső kezdo sztem annyi van mint lottogyoztes
2021. jún. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Pontatlan az egész. A programozás nem egy egyszerű dolog. Ha nem születtél reál beállítottsággal, akkor kb. esélytelen, hogy megkeresdhesd azt az összeget, amiről a cikk beszél.


Persze vannak az informatikának egyéb ágazatai is, viszont azok fizetése nem feltétlenül fogja tükrözni a cikk által említett értéket.

2021. jún. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
9. + Erről is olvastam, hogy melyik szakmához nagyjából mennyi IQ szükséges. Az orvos talán a legmagasabb, de az informatika is olyan, hogy észben ahhoz szó szerint az emberek felső 20-25%-ában kell lenned, hogy te informatikus lehess.
2021. jún. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!