Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek reális fizetést...

Szerintetek reális fizetést adtam meg?

Figyelt kérdés
Egy horganyzó és pácoló üzembe szeretnék jelentkezni gépkezelőnek. 2 műszakos munkarend reggel 6-18-ig,és 18-6-ig szóló munkarend. Kettő nap éjszaka, és kettő nappal, és 4 nap pihenő a felosztás. Pályakezdő vagyok, most végeztem a középiskolával, hegesztői képesítést szereztem. A bérigényémhez 280-300 ezer forint nettó fizetést írtam. Azért ennyit mert egy ismerősöm élelmiszerboltban eladó, ő is 12 órázik azt hiszem heti 4 vagy 5 napot nem tudom pontosan, és nettó 270 ezret keres. Még nem adtam le az önéletrajzomat, tudok rajta változtatni. Attól félek, hogy nem keresnének vissza mert túl sokat adok meg, de ha meg kevesebbet adok meg, és felvesznek akkor sose derülne ki hogy lehet megadták volna a 280 vagy 300-at. Szerintetek reális ez a bérigény?

2021. jún. 5. 02:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Eleve ott sántít, hogy 15 szêp kártya meg 400 cafeteria. A szépkártya az a cafeteria.
2021. jún. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!