Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vidéken milyen álláshirdetések...

Vidéken milyen álláshirdetéseket keresgéljek ha minimum br. 300ezret szeretnék kapni?

Figyelt kérdés
Csak egy érettségim van, vidéki városról beszélünk, milyen helyeken kaphatok legalább ennyit? Mivel az álláshirdetésekbe kb sosem írják ki, ezért elég zsákbamacska, aztán berángatnak interjúra, és lehet csak egymás idejét raboltuk. Gáz mondjuk egy jelentkezési emailbe ezt bele írni?
2021. jún. 9. 16:52
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
76%

Alacsony végzettség, nagy igények!

8-tól 4-ig irodai munka érdekel, ugye?!

2021. jún. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
93%
Járműipar, opetátor.
2021. jún. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
47%
Irodai adminisztrátori munka, ha word +excel megy.
2021. jún. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

"Alacsony végzettség, nagy igények!"


br. 300.000 Ft nettója 199.500 Ft


Ez tényleg olyan nagy igény lenne manapság?

Kérem erősítsétek meg ha így van, mert akkor átértékelem a helyzetet.

2021. jún. 9. 17:49
 5/36 anonim ***** válasza:
95%

Vidéken végzettség nélkül igen. Én Szegeden élek és tömérdek embert ismerek, akik komoly szaktudást nem igénylő viszonylag kényelmes kb 40-45 órás munkákban tengődnek nettó 130-160 ezerért. Bolti eladó, magyar KKV-nál aktagyártó irodai munkás, recepciós, könyvtáros, stb.


Lehet keresni érettségivel, különösebb képességek nélkül is nettó 200-at, de ahhoz pl olyan robotolós munkát kell sokszor elvállalni, ahol heti 50-60 órákat kell dolgozni. Vagy értékesítői, ügynöki munka, jó nyelvtudás, jó szakmák kellenek, stb.

2021. jún. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

A 200 nettót valami ember léptékű munkáért gondoltam.


Ahol három műszak van, meg szét kell szaggatni magad fizikailag olyan brutális munkatempót diktálnak, oda max jócskán többért mennék csak el.

2021. jún. 9. 18:10
 7/36 anonim ***** válasza:
92%
Ha lenne egy jó diplomád, vagy erős szakmád, akkor elmehetnél vidéken nettó 200 vagy afeletti kevésbé megterhelő munkába heti kb 40 órába. Így nem, hacsak nincsenek megfelelő ismerőseid.
2021. jún. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Diplomával 350 nettó alatt közelébe nem mennék munkának.
2021. jún. 9. 18:26
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

"Diplomával 350 nettó alatt közelébe nem mennék munkának."


Ahhoz piacképes diploma kell egyébként. Büfészakkal felejtsd el az olyan szintű fizetést.


A diploma ma kb érettségi, az érettségi meg 8 általánosnak felel meg. Nem mondom, hogy csak érettségivel lehetetlen érvényesülni, de nehezebb lényegesen szerintem, még egy büfészakkal is jobbak az esélyek.

2021. jún. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Láttam én már ilyen 8 elemis vagy annyi se típusú munkavállalókat, ki esik a szájukból a kapa ha megszólalnak, jó ha a saját nevüket le tudják írni, képességeik azok kb az alsó osztályos gyereké. megbízhatatlan csavargók, alkoholisták, lopósok, lazsálók, akik akkor is késnének 10 percet a munkahelyről ha a szomszédba laknának.


Ha valakinek jó az ilyen munkavállaló, azt mondom akkor annak fizetgessen 200 alatt. De ha tényleg egy megbízható valamire való jól szituált munkavállaló kell nekik, nem valami barlangi troll aki írni olvasni alig tud, akkor szerintem egyáltalán nincs elrugaszkodva a realitástól a 200e nettó.

2021. jún. 9. 18:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!