Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan találtatok munkát 3...

Hogyan találtatok munkát 3 gyerek mellett? Nekem sajnos nem jön össze.

Figyelt kérdés

Mindhárom gyerek problémás. Elég kicsi a korkülönbség, ezért mire a nagynál felmerült hogy baj van addigra már a legkisebb is megszületett.

Azért terveztünk kis korkülönbséget, hogy hamar vissza tudjak menni dolgozni, erre itthon ragadtam.

A gyod a pontozás alapján szerencsére egyikre sem jár, de ez azt is jelenti, hogy csak a gyes marad a kicsi 10 éves koráig ami elég kevés.

Szeretnék valami munkát, de csak olyan jöhet szóba amit a gyerekek mellett tudok csinálni. A legjobb otthoni munka lenne, amit este megcsinálhatok amikor alszanak, de ilyen csak a mesében van...


Ti hogyan találtatok magatoknak munkahelyet?


2021. jún. 13. 07:07
1 2
 1/13 vantel ***** válasza:
43%
19 re lapot húzni,majd 25 re is húztál.
2021. jún. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Azt hogy nem gyerek utan kell otthon is csinalhato munkat keresni hanem elotte.

Ferjed mit csinal? O tamogat?

2021. jún. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Persze, hogy támogat. Mindent megbeszélünk, ez máshogy nem is működne. Ő nem tudja a gyerekeket hozni-vinni, mert nem tudná megoldani a munkahelyén és betegségek esetén sem tud velük lenni. Normál esetben ezt ketten oldanánk meg, de ebben a helyzetben nem kockáztathatjuk az ő munkahelyét az én "talán megtűrnek" munkahelyem miatt.


A gyerekek előtt rendes munkahelyem volt. Miért kerestem volna másik munkahelyet, mikor úgy terveztük, hogy maximum 4 évre esek ki és visszavártak? Amit lehet most is elvállalok megbízásival, még takatrítást is, de nem találtam fix munkahelyet. Volt ahova a gyerekek miatt nem kellettem, de volt aki túlképzettség miatt utasított el, mármint aki egyáltalán indokolt bármit is. Ahová felvettek ott meg azt nem viselték jól, hogy sokat betegek a gyerekek.

2021. jún. 13. 08:12
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Indíts blogot esetleg? Rengeteg van és nagy a konkurrencia, de működhet. Esetleg szakdolgozatírás vagy valami IT-sabb vállalkozás (videó szerkesztés, honlapkészítés stb.)
2021. jún. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mihez értesz?
2021. jún. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kertészmérnök vagyok, tb és bérügyintéző, ezen kívül bár nincs okj vizsgám, de a tanfolyamot megcsináltam és dolgoztam is virágkötőként.
2021. jún. 13. 12:26
 7/13 anonim ***** válasza:
10%
Online akarsz fat metszeni?
2021. jún. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Pont ezért kérdezem, hogy ki milyen munkát talált. Sérült gyerekek mellett az ember hamar feladja az álmait. Mint már írtam is, takarítani is mentem, nem gond, de sajnos akkor meg fogadnom kellett valakit a gyerekek mellé aki majdnem annyit kért mint amennyit én kaptam a munkáért. Éjszakás munkára is gondoltam, de akkor meg a gyerekek az apjukat keltegetik este, ő meg nem tudja kipihenni magát.
2021. jún. 13. 12:51
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

Ha házatok van, akkor esetleg háziállat-tenyésztés? Valami egzotikusabb madár vagy macska esetleg hüllők. Nem kifejezetten esti program, de lehet, hogy a gyerekeknek is jót tesz.


Ha tudsz angolul, akkor hat órás csúszásban van az USA keleti part, ha ott meg tudsz fogni egy munkaidő utáni 4 órás telefonos ügyfélszolgálatot (mondjuk délután 3-7-ig), az 9-12-ig van nálunk.

2021. jún. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha problémás a gyerek lehet stresszelné az állatot és nem lenne belőle semmi. Lehet beteg kicsik születnének, meg ilyen helyről amúgy se nagyon vennének állatot, max ha occó szapi áron adja.

Esetleg valami haszonállat vagy amit nem tud nyúzni..vagy türelmesebb kutya.

2021. jún. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!