Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a havi fizetése egy...

Mennyi a havi fizetése egy óraadó tesitanárnak?

Figyelt kérdés
Sajnos nem indult olyan képzés amit szerettem volna és csak egy edzői szakra tudok menni. Ha ezt elvégzem akkor lehetek óraadó tesitanár. A kérdésem az lenne, hogy mennyi a havi fizetésük kb.? Mennyi órabérbe vannak és miben tér el egy diplomás tanártól? Nem minden vágyam, hogy tanítsak... De sajnos még nem igazán találom a helyemet. Szerintetek megcsináljam ezt a 2 éves edzőit és tanítsak óraadóként vagy várjak egy évet és utána csináljam meg az 5 éves tanárit? Megéri az +3 év ahhoz hogy legyen diplomám vagy teljesen fölösleges? Egyébként még keresem a megfelelő munkát amit tudnák csinálni a tanítás ellett. Személyedzőit gondoltam vagy hasonlót. Egyébként az iskolában ahol tanultam, keresnek majd tesitanárokat, mivel nyugdíjba mennek pont 2 év múlva. Ja és még annyit akartam, hogy egy óraadó taníthat mondjuk egy nap 6-8 órát? Lehet olyan munkaideje mint egy rendes tanárnak?

2021. jún. 14. 00:14
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Fel sem vesznek dolgozni, mert telített. Amúgy brutto 1500 ft körül kapnál, mint külsős tanár.
2021. jún. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Meg egy maszek takarító is nettó 2000 ft-ot össze tud szedni. 😂
2021. jún. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!