Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tennél a helyemben?

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy állás Bécs mellett, ahol nincs szállás magamnak kéne intéznem. Maga a német nyelv nem jelent problémát, viszont ha mindent kifizetek szállás+üzemanyag+internet+kaja stb maradna kb 1000 Euróm.

Amitől igazándiból tartok, hogy mi van akkor ha nem tetszik a munka, vagy ha nem fellelek meg valami miatt, az albérletet ugyan úgy fizetnem kell, aztán vagy találok másik munkát vagy nem. Aztán itt van ez a vírusos helyzet is. Eléggé tanácstalan vagyok.



2021. jún. 16. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

Nos a tavasszal ugyanezen gondolkodtam en is.

Végül úgy döntöttem h, maradok mert nem éri meg.

Magyarországon is meg lehet keresni azt az ezer eurót, ha a lakhatás ingyenes vagy tehermentes az ingatlan.

2021. jún. 17. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Mit dolgozol? Diplomásként vagy jó szakemberként (festő, kőműves) Magyarországon is meg lehet annyit keresni, hogy havi 350.000-et (1000€) félre tudj tenni.
2021. jún. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Irodai munka diplomával.

Nekem is körülményesnek tűnik, mert ha lenne több tartalékom, illetve nem lenne a vírus akkor talán még el is indulnék, de így.

2021. jún. 17. 09:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazából ez azon múlik, hogy te mennyire vagy bevállalós és alkalmazkodóképes. Ha a jéghátán is megélő típus vagy, akkor nem igazán érhet gond. Kisebb mértékben gondolkozva, az ember így költözik mondjuk vidékről Budapestre is. Ellenben bele lehet kalkulálni, hogy több a lehetőség a váltásra valószínű és ha kell egy időre elmegyek árut pakolni, csak fedezni tudjam a megélhetésem.

Ha lehetőséget látnék benne, én mennék.

2021. jún. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!