Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten vannak egyáltalán...

Budapesten vannak egyáltalán olyan emberek, akiknek kevesebb mint nettó 150.000 forint a havi fizetése?

Figyelt kérdés
Mert én azt hallottam, hogy a fővárosban még a betanított munkát végző ember is minimum 200-250 ezret keres.

2021. jún. 19. 10:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Nálunk a pékségben folyamatosan cserélődnek az emberek és folyamatosan keresnek újat. Megkérdeztem egyszer egy régebb óta ott dolgozót, minimálbért kapnak, semmi többet."

Kíváncsi vagyok, ezek a munkáltatók mikor veszik majd észre, hol a hiba, mert sírni azt nagyon tudnak, hogy senki nem marad pár hónapnál tovább, nem lehet megbízható munkaerőt találni. Költői kérdés volt, tudom, soha nem esik le nekik, hiszen még a munkavállaló a szemét, hogy mer egyáltalán pénzt elvárni. Ilyen fos pénzekért csak "amíg nem jön jobb" alapon vállal munkát az ember, aztán pár hónap múlva lép is tovább.

2021. jún. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11: gyártó területről tudok nyilatkozni. De a többségnek leesik. Csak ugye a boltban nem fogod levenni a drágább kiflit, mert mellé írják, hogy ezt bizony Józsi süti egy éve több pénzért, nem pedig az olcsóbbat, mert azt minden hónapban más csinálja kevesebbért.


Sajnos a nép csóró és a magyar kisvállalkozói réteg is csóró, egyszerűen a költségminimum a fő vezérlő elv többnyire (tudom a vállalkozó mindenkit lenyúl mantra)

2021. jún. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor meg tudomásul kell venni, hogy ez van, cserélődnek az emberek. De olyan őszinte felháborodással a hangjukban tudják ezt előadni, hogy vannak kétségeim afelől, hogy tényleg leesik nekik a tantusz.
2021. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!