Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyetemista vagyok és szeretné...

Egyetemista vagyok és szeretnék megpályázni egy irodai gyakornoki munkát férfiként. Sosem voltam még interjún és ötletem sincs, hogy nyáron miben illene elmennem 30+ fokban. Bármi tipp?

Figyelt kérdés
Egy (leginkább fehér) hosszú ujjú ingre és egy sötétebb hosszú, elegánsabb nadrágra gondoltam. Ez így rendben van?

2021. jún. 20. 17:45
1 2
 11/20 anonim válasza:
Lakkcipő? Lemaradtam valamiről?
2021. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
19%
Titeket honnan szalasztottak? Legyszives irjatok mar a korotokat is es a munkakorotoket is oda a válaszhoz. En 30 ves ITs vagyok, interjuztatni is jarok. Nem kell se hosszu ujju ing se lakkcipo. Csak probalja az illeto megadni a tiszteletet( amit lehet rovid ujju ingbe is, ugyebar nem vagyunk a 60-as evekben....) es legyen felkeszult. Az hogy most vagott nem vagott farmer az tokmindegy. En eddig nyaron rovidnadragba es rovid ingbe is voltam interjuzni es gond nelkul felvettek volna, pedig egy nyomorult OKJs diplomam van. Oszinten mondom semmit nem ernek a valaszaitok mert vagy csak a ti teruleteken elvaras vagy csak velemenyt irtok es lovesetek nincs a valos helyzeterol. Majd jol lefogtok pontozni kis incelkeim de megertem, meg a kommunizmusba beletek vertek hogy mit hogy kell csinalni es nem tudjatok felvenni a lepest a 21. Szazaddal :))
2021. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
66%

Egy irodai gyakornoki felvételire azért elvárás az elegánsabb megjelenés. Ha a kérdező strandpapucsban megy, akkor nem veszik fel.

Mondjuk szerintem a lakkcipő durva túlzás ma már, és 40 fokban nehogy hosszú ujjút vegyél fel (kivéve persze, ha tetovált az alkarod).

2021. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%

Azért látszik, hogy javarészt férfiak kommentelnek, nem tudják megkülönböztetni a lakkcipőt a bőr cipőtől.


Ahogy az OKJt se a diplomától.

2021. jún. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
#14: Ez elég nagy öngól, mert a közhiedelemmel ellentétben a diploma nem az egyetemen megszerzett vézettséget jelentheti csak. Az OKJ-s diploma értelmezhető, használható, semmi baj nincs vele, bár a köznyelvben nem elterjedt.
2021. jún. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Áltathatod magad, hogy te diplomás vagy, de hát elég nyilvánvaló, hogy nem. Az OKJ nem diploma, nem is lesz az soha.
2021. jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Az OKJ nem diploma, nem is lesz az soha."


Igazad van, az OKJ nem diploma, hanem egy képzési forma. (Ugyanúgy, ahogy az egyetem se diploma, hanem egyetem) A papír amit annak elvégzése után kapsz az viszont diploma.

2021. jún. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha lenne diplomád, nem számítana, minek csúfolják az okjt. Igen, van köztük feldőfokú is. De ettőlmég diplomát egyetemen lehet szerezni.
2021. jún. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#18


[link]

2021. jún. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Van még kérdés?
2021. jún. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!