Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyetemen levelező tagozaton...

Egyetemen levelező tagozaton tényleg nem kötelező bejárni órákra? Mármint nincs katalógus?

Figyelt kérdés

Hivatalosan úgy van, hogy 2 hetente kéne feljárni péntek-szombat.

De munka meg a távolság miatt ez se nagyon megoldható.



2021. jún. 21. 02:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hol. Nálunk estin is, levelezőn is volt több tanárnál.
2021. jún. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Főiskolára jártam levelezőre. Ott havonta kellett járni, néha volt zh, akkor ott kellett lenni, különben egyes. Az, hogy a többi órán ott vagy-e, a lőtéri pirosf...ú kankutyát nem érdekelte.
2021. jún. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Levelezőn, volt hogy egy adott félévben csak kollokviumokat vettem fel és így volt olyan tárgy, amiből csak vizsgázni jártam be.


Gyakorlat más, ott szigorúbban nézik, de mivel jellemzően munka mellett végzikaz emberek, nem dőlnek kardjukba, ha nem tudsz megjelenni mindig.

Zh-k legyenek meg - ha van egyáltalán - , van akinek kitalálnak más megoldás,t pl. beadandókat, stb.


Rugalmasan állnak hozzá, de tanártól is függ. Van akit még a nappalis egyéni tanrend sem érdekel nagyon, hiába vagy külföldön. :-)

2021. jún. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Én nappalira sem jártam be és elvégeztem. Erre mit lépsz?
2021. jún. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nálunk kötelező bejàrni nappalin, előadásra is
2021. jún. 21. 14:19
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
#4 azt, hogy kamuzol
2021. jún. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanartol, illetve eloadotol es a tantargy jellegetol fugg.
2021. jún. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is levelezős vagyok. Nálunk van olyan oktató, aki az aláírás feltételeként katalógust ír. Még az online oktatás ideje alatt is (mikrofonnal videóval kellett bejelentkezni, amikor szúrópróbaszerűen felszólítja)
2021. jún. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 full komoly. ELTE-TTK-át végeztem és nem is jártam be nappalin az előadásokra.
2021. jún. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#9 na jó, de gyakorlatokra csak be kellett járni. Főleg zh-kra.
2021. jún. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!