Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan, aki 30x évesen...

Van itt olyan, aki 30x évesen volt pályakezdő? Mik a tapasztalatai?

Figyelt kérdés
Gondolkodom, hogy elkezdek egy második egyetemet, viszont teljesen más területen, mint amin jelenleg dolgozom. Mire elvégezném, 34 éves lennék, és az adott területen pályakezdő. Mire lehet számítani? Felvennének egyáltalán a sok 23 éves között?

2021. jún. 21. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne vennének fel? Tanulni sosem késő. Nem a korodat nézik, hanem hogy megfelelsz-e az egyetem feltételeinek, van-e motivációd a tanulásra, ami közben úgy is ki fog derülni, és ez alapján maradsz, vagy buksz el.
2021. jún. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetem mellett már erősen koncentrálj a munkára diák/gyakornoki munkaként, így lesz tapasztalatod. Nem vagy öreg, én pénzügyön jártam együtt 40-50 éves nőkkel is, nappali tagozaton.
2021. jún. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 33 vagyok, most kezdem az egyetemet, teljesen más területen, mint ahol eredetileg végeztem, annyiban más a helyzet, hogy már azon a területen dolgozom, amit majd tanulni fogok. Csak elegem lett a kulimunkából.
2021. jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3 vagyok, elküldtem a lényeg nélkül. Tanulni sosem késő, és nem az életkorod számít egy állásnál, hanem a tudásod és a hozzáállásod.
2021. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az építő hozzászólásokat! Így sokkal nagyobb önbizalommal vágok bele.
2021. jún. 21. 13:08
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Önéletrajzba nem írunk kort, ez örök szabály (olvass utána), mert negatív diszkrimináció lenne, ha a korod miat nem vennének fel. Amúgy 45 alatt fiatal az ember, bárhová felveszik, ha alkalmas a posztra és nem kér horror fizetést.
2021. jún. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy leszek várhatóan. Közgazdász diplomáim vannak, plusz egyéb bizonyítványok, a szakmában is dolgozom, de úgy látom, hogy még előrébb jutnék, ha jogász is lennék, ráadásul érdekel is a szak, így ősszel tervezem a beiratkozást. Aztán meglátjuk, mi jön ki belőle.
2021. jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

6-os vagyok, ki pontozott le és miért? Nézzetek utána, ha nem hisztek nekem.


https://www.youtube.com/watch?v=IDBRGPzrT1s&t=4s

2021. jún. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi 6-os, én is így tudom, hogy nem kell kort beleírni. Ment a zöld!


7-es, én is jogász szakra mennék :-)

2021. jún. 22. 13:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézz utána a Csókay András életrajzának
2021. júl. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!